На Донбасі терористи продовжують обстрілювати українських військових

ПОЛІТИКА
18.02.2021, 19:27
На Донбасі терористи продовжують обстрілювати українських військових
Фото: Укрінформ

Проросійськи найманці гатили з гранатометів, кулеметів, стрілецької та снайперської зброї

Протягом поточної доби, 18 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє штаб ООС.

Так, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», поблизу населеного пункту Південне, проросійські збройні формування відкривали вогонь по наших позиціях з великокаліберного кулемета.

А неподалік Шумів російсько-окупаційні війська вели прицільний вогонь з ручного протитанкового гранатомета, стрілецької та снайперської зброї.

На обстріли противника українські воїни відкривали вогонь у відповідь.

Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед наших захисників немає.


 

Читайте також:
Війна
Польща, Румунія та Данія отримають американську систему Merops, здатну виявляти й знищувати російські безпілотники за допомогою ШІ.
вчора, 11:37
Світ
Для відстеження ситуації вздовж кордону також будуть розміщені сучасні датчики і камери спостереження.
05 листопада, 22:05
Війна
Прем’єр Бельгії скликає Радбез через невідомі дрони над аеропортами та військовими базами.
05 листопада, 21:31
Війна
Ці інциденти — сигнал тривоги для всього Альянсу.
05 листопада, 07:22
Війна
Генеральний штаб польської армії повідомив, що спостерігає з боку росії інтенсивні психологічні операції на території Польщі.
04 листопада, 21:20
Світ
Програма посилення захисту Бельгії від дронів реалізується прискореними темпами.
04 листопада, 11:41