На експрезидента Киргизії Атамбаєва вчинено замах, але він уцілів

СВІТ
09.10.2020, 17:03
Алмазбек Атамбаєв
Алмазбек Атамбаєв
Фото: sputnik.kg

Автомобіль Атамбаєва «обстріляли бойовими патронами».

По автомобілю колишнього президента Киргизії Алмазбека Атамбаєва відкрили вогонь. У цей момент він знаходився всередині автомобіля, передає телеграм-канал «Легетимный».

Згодом стало відомо, що Атамбаєв не постраждав.

Так, в на сторінках його соратників в мережі Фейсбук опубліковано відео, на якому Атамбаєв заявив, що його автомобіль обстріляли бойовими патронами. 

«Це бойові патрони. Хіба може гума броню пробити, Mercedes пробити», – сказав Атамбаєв.

На питання, чи вважає він, що сьогодні була спроба його ліквідувати, Атамбаєв відповів: «А як ти думаєш, бойовими патронами в мою машину для чого стріляють?».

Раніше на сторінці телеграм-каналу «Легетимный» повідомлялося, що звільнений з СІЗО під час останніх заворушень в Бішкеку Атамбаєв та його соратники(також звільнені в ту ж ніч) мають широкі зв'язки з Туреччиною і США. Зазначивши, що «є інформація, що саме ці країни фінансували останні події в Киргизії».

Мова йде про колишнього прем'єра Сапара Ісакова, ексдепутата Равшана Жеенбекова, ексглаву апарату президента Ніязова та інших.

Аналітики відзначають, що через останні події Киргизстан знаходиться в кроці від початку громадянської війни. 
 

Читайте також:
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05
216 американських конґресменів із лав Демократичної партії США ухвалили закон про перетворення столиці країни на новий штат.
23 квітня, 13:03
Тисну руку, обнімаю !
21 квітня, 13:05
Митрополит УПЦ МП "Паша Мерседес" у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчя
21 квітня, 11:15