На фронті загинув воїн Грузинського легіону Закро Шубітідзе

19.09.2023, 07:45
На фронті загинув воїн Грузинського легіону Закро Шубітідзе

Закро Шубітідзе загинув унаслідок артобстрілу в боях на Донецькому напрямку

Здобу вічне життя у бою воїн Грузинського легіону Закро Шубітідзе.

Як інформує медіаагенція «Останнього Бастіону», про це повідомив командир Грузинського легіону Мамука Мамулашвілі.

Мамука Мамулашвілі розповів, що загинув Захарія Шубітідзе, який був командиром відділення.

Як пише грузинський телеканал «Мтаварі Архі», Закро Шубітідзе загинув унаслідок артобстрілу в боях на Донецькому напрямку. Він воював під селищем Нескучне.
На фронті загинув воїн Грузинського легіону Закро Шубітідзе_1На фронті загинув воїн Грузинського легіону Закро Шубітідзе_2На фронті загинув воїн Грузинського легіону Закро Шубітідзе_3На фронті загинув воїн Грузинського легіону Закро Шубітідзе_4

За підрахунками грузинських ЗМІ, за увесь час повномасштабної війни у лавах сил оборони України загинули понад 40 грузинських бійців. Частина з них поїхали в Україну добровольцями, частина вже тривалий час проживали в Україні і мали там родину.


Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя, дякуємо за Чин і пам'ятаємо внесок багатьох громадян інших країн у нашу визвольну боротьбу.

Читайте також:
Полтава
Щодня на російсько-українській війні гинуть кращі сини та доньки України. На жаль, Полтавщина також втрачає мужніх Героїв!
17 червня, 06:09
Полтава
Уродженець села Якимове Полтавського краю поліг смертю хоробрих у бою проти московитів. Нашому земляку нещодавно виповнилося 43 роки.
12 червня, 14:54
Некролог
Непоправна втрата для Полтавського і Волинського країв. Лави Небесного Воїнства України поповнив наш 36-річний боєць.
07 червня, 08:29
Полтава
Полтавський край зазнав непоправної втрати. На полі бою проти окупаційно-терористичного контингенту РФ поліг наш земляк.
06 червня, 13:42
Полтава
У лавах Небесного Воїнства України стало ще на одного Героя більше. Клята війна забрала життя уродженця села Заріг Лубенського району.
03 червня, 21:41
Війна
Ірина загинула за кілька днів до свого 26-річчя.
30 травня, 18:26