На «ката Ґази» Нетаньягу чекає доля Гітлера — президент Ердоган

СВІТ
29.11.2023, 12:55
На «ката Ґази» Нетаньягу чекає доля Гітлера — президент Ердоган
Фото: Twitter

Турецький лідер виступив із щорічним посланням до парламенту країни. З високої трибуни Реджеп Тайїп Ердоган засудив Біньяміна Нетаньягу.

Відповідними кадрами з сесійної зали Великих національних зборів в Анкарі поділився незалежний журналіст Ібрагім Караґюль. За його словами, промова Ердогана викликала схвальні емоції у всіх присутніх.

Президент Туреччини прямо назвав винуватця у кривавій трагедії, яка досі триває на землях Палестини та Ізраїлю. Це — сіоністський режим під проводом прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу, який увійде в історію як «кат Ґази».

«Вже всі знають, що Нетаньягу, який вчинив один із найбільших злочинів останнього століття у секторі Ґаза, вписав своє ім'я в історію. Він ніхто інший, як справжнісінький «кат Ґази». На його руках кров тисяч палестинських дітей і жінок. Їх було вбито за прямим наказом особисто Нетаньягу, на якого, вочевидь, може чекати доля Гітлера», — заявив Ердоган.

Як наголосив у своєму виступі турецький лідер, дії адміністрації Нетаньягу зменшують надії на те, що гуманітарна пауза у смузі Ґази перетвориться на постійне припинення вогню. Ердоган певен, ізраїльський прем'єр замислив знову якусь підлість.

Також «Останній Бастіон» нагадує, що корпорація, яка допомагає китайським комуністам вчиняти геноцид уйґурів, причетна до терору жителів Палестини. Вона внесена до чорного списку США, але активно співпрацює з режимом Нетаньягу.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Кубло сіоністів, що отаборилося на Святій Землі, прагне крові невинних людей. Національність не цікавить, головне: знищити всіх непокірних.
16 лютого, 08:25
Війна
Людожерський сіоністський режим ніколи не цінував життя, ні своїх адептів з Юдиного коліна, ні ґоїв. Саме тому війна для нього «благо».
05 лютого, 06:06
Світ
Сіоністська пропаганда демонізувала палестинців, приписуючи всіх до «ісламських терористів». Насправді ж у Ґазі проживає безліч християн.
08 січня, 07:09
Світ
Це масове вбивство, яке відбулося на переповненій площі, де живуть люди.
25.12.2023, 11:02
Світ
Проіранське військово-політичне угруповання Лівану накопичує бойовиків і зброю на кордоні з Ізраїлем. «Гізболла» нарешті допоможе ХАМАС?
19.12.2023, 08:18
Світ
Проіранське єменське угруповання хуситів (військово-релігійний рух «Ансáр Аллá») імітує війну з Ізраїлем. Головна їхня зброя — пропаганда.
12.12.2023, 19:15