Китайська компанія «Hikvision» стежить за палестинцями для Ізраїля

СВІТ
13.11.2023, 15:42
Китайська компанія «Hikvision» стежить за палестинцями для Ізраїля
Фото: Uyghur Bulletin

Корпорація, що допомагає комуністам вчиняти геноцид уйґурів, причетна до терору жителів Палестини. Вона внесена до чорного списку США.

Йдеться про технологічну фірму «Hikvision», злочинну діяльність якої дослідили журналісти-розслідувачі видання The Guardian. Як зазначається, китайці обслуговують сіоністський режим, розставляючи на Західному березі річки Йордан камери вуличного нагляду.

Обладнання, встановлене на фасадах будинків і металевих щоглах у Східному Єрусалимі, Рамаллі, Єрихоні, Дженіні й Геброні фіксує та записує біометричні дані. Їх передають до інформаційних центрів ізраїльської поліції та штабу ЦАХАЛ «для подальшої нейтралізації потенційних терористів».

Журналісти поспілкувалися з жителями Західного берегу річки Йордан, за якими незаконно стежать окупанти. Палестинці скаржаться, що ізраїльський режим встановив камери, аби заглядати в їхні будинки, куди потім вриваються озброєні бійці.

«Вказані дії — ніщо інше, як автоматизований апартеїд. Ми не почуваємося вільними навіть у власних домівках, адже поліція Ізраїля зробила все так, щоби камери були націлені на вікна наших осель. У зв'язку з цим ми постійно повинні бути повністю одягнені. Наше повсякденне життя стало нестерпним», — нарікає у розмові з розслідувачами The Guardian жінка на ім'я «Сара».

Серед головних постачальників цих вуличних камер є компанія, яку уряд США звинувачує у сприянні геноциду уйґурів — «Hikvision». Вона розташована у китайському місті Ханчжоу та є однією із найбільших у світі виробників обладнання для відеоспостереження.

Наявність камер від «Hikvision» на Західному березі річки Йордан (територіально це Палестинська автономія, де урядує рух ФАТХ — прим. ред.) уперше було виявлено ще торік у травні. А цьогоріч улітку їхня задокументована кількість лише в одному Східному Єрусалимі сягнула понад 400 одиниць.

Технічне обладнання має функцію розпізнавання облич та визначення емоційних змін, які, на думку правозахисників, використовуються для посилення ізраїльської окупації Палестини. Найжахливіше у цій всій ситуації те, що доступ до камер окрім сіоністських поліцаїв і ЦАХАЛ мають єврейські поселенці, котрі співпрацюють з окупаційною адміністрацією.

«Виявлена система стеження надає владі Ізраїлю нові потужні інструменти для стримування свободи пересування палестинців. Будь-яку підозрілу особу відразу насильно доставляють у відділок, де відбуваються страшні тортури для «вибиття зізнань». Технологічна інновація є складовою державної системи апартеїду, яку Ізраїль насаджує палестинцям», — коментують ситуацію журналісти видання The Guardian.

Опісля 7 жовтня 2023 року, коли бойовики ХАМАС здійснили теракт, незаконні єврейські поселенці посилили насильство проти палестинців Західного берега річки Йордан. Своєю чергою, ізраїльська армія провела рейди у містах Палестинської автономії, керуючись даними із камер стеження від компанії «Hikvision».

Міністерство охорони здоров'я Палестини повідомило, що за минулий місяць на Західному березі річки Йордан було вбито понад 170 палестинців; і все це завдяки роботі китайських камер. Представники Організації Об'єднаних Націй попередили, що станом на тепер «палестинський народ знаходиться під серйозною загрозою геноциду», яку продовжує вчиняти сіоністський режим Ізраїля.

Насамкінець додамо, що днями в Ер-Ріяді відбулася зустріч голів країн-учасниць Організації ісламського співробітництва і Ліги арабських держав. Вони вимагають від Ізраїля негайно зупинити геноцид палестинців у Ґазі.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14
Політика
Коли борешся за свободу своєї батьківщини та за Україну, але залишаєшся на самоті. Така лиха доля спіткала Ігоря Кузнєцова з Томська.
24 січня, 12:31
Політика
Якщо хтось навіть спробує висловитися проти сіоністської диктатури доведеться попрощатися з волею. Демократія в Ізраїлі відсутня.
23 січня, 14:23
Кримінал
Причина — перегляд південнокорейських серіалів. Неповнолітні парубку пробудуть у виправно-трудових таборах наступні 12 років.
22 січня, 06:00
Світ
На теренах ресурсної федерації московії свобода слова і вільнодумство перебувають поза законом. Інше справа — її західні сусіди з Європи.
17 січня, 21:37