На кого працюють голова Полтавської ОДА Головко та голова Полтавської облради Ворона? На олігархів?

ПОЛТАВА
06.10.2015, 05:45

Сьогодні з'явилася справді вражаюча новина. На неї звернула увагу моя колега Катерина Каплюк. Виявляється, Полтавська обласна рада незабаром запланувала без аукціону (!) роздати вісім (!) газоносних ділянок.

Ці ділянки раніше належали скандальновідомій фірмі "Голден Деррік" і були після суду, нарешті, повернуті державі.

"Голден Деррік" було створено ще в часи Януковича-прем'єра, коли міністром екології та природних ресурсів був Василь Джарти. Також відомий у вузьких колах на прізвисько "Вася Біта".

Джарти, зрештою, помер. Але встиг виховати гідного наступника для Сім'ї Януковича – екс-міністра екології, а згодом, енергетики Едуарда Ставицького, який організував масштабні корупційні оборудки, зокрема і виведення з держвласності Межигір'я.

Фірма "Голден Деррік" за його роботи міністром отримала нечувану кількість газових родовищ – більше тридцяти і всі без аукціонів. Про те, що "Голден Деррік" контролюється саме Ставицьким та його партнером – екс-міністром АПК Присяжнюком, ми з колегою Анною Бабінець зробили розслідування ще три роки тому.

Пам'ятаєте після Майдану, у Ставицького вдома знайшли 42 кілограми золота і майже 5 мільйонів доларів? Це нещасні крихти з численних багатств, які втікач вже не міг тягнути з собою.

Втім, у Ставицького в Україні залишився чималий спадок у вигляді активів. І один з них – це три десятки газових родовищ "Голден Дерріка". Полтавська обласна рада задумала їх передати невідомій місцевій фірмі "Ангро Інвест".Що ж це за фірма? Створена в Миргороді, в березні цього року, вона має маловідомих засновників і на ринку газу помічена не була. Це типова фірма-прокладка, нитки від якої, втім, тягнуться до цілком конкретних і впливових людей.

Давайте подивимось."Ангро Інвест" заснували Віталій Ткачов та Людмила Габідулліна. Про Ткачова майже немає інформації. Натомість, чимало її про Людмилу Габідулліну. Вона також працює у фірмі зі схожою назвою – "Ангро Нафта", яка раніше займалася будівництвом житла на Полтавщині.Нажаль, пані Габідулліна кинула слухавку, коли я спробував її розпитати про плани освоєння газових родовищ. Не взяв слухавку і її бос. Засновником ПП "Ангро Нафта" є такий собі Роман Дружбін, який за даними Полтавських ЗМІ, і подавав клопотання про отримання "Ангро Інвестом" восьми газових родовищ "Голден Дерріка".

Примітно те, що цей Роман Дружбін раніше заснував ТОВ "Центральна нафтогазотранспортна компанія" разом з полтавським бізнесменом Олександром Павлюченком.Ось цей Олександр Павлюченко на фото:Не дуже схожий на фінансиста чи енергетика?

Правильно, тому що на Полтавщині він більш відомий як кримінальний авторитет "Саша Браслет", який до того ж має дуже тісні зв'язки з правоохоронцями. Гангстери та міліціонери настільки тісно переплелися на Полтавщині, що хто там ким є насправді, вже й не зрозумієш.

Наприклад, коли СБУ та прокуратура затримали у січні начальника Полтавського ДАІ Петра Блажівського за хабар, то саме Саша "Браслет" Павлюченко вніс заставу в 10 мільйонів гривень, щоб високопоставлений даїшник вийшов на свободу.Полтавські медіа ще 7 років тому писали, про те, що Павлюченко пов'язаний з Арсеном Аваковим. Це було на рівні чуток, але доказ, з'явився нещодавно.

Вам буде, напевне, цікаво дізнатися, що Олександр Павлюченко є помічником народного депутата від "Народного Фронту" Ігоря Котвіцького.Того самого Котвіцького, який нещодавно забув внести в декларацію майже мільярд гривень. І якого так наполегливо за це виправдовував сам Арсен Аваков. Можливо, в цьому немає нічого дивного, адже Аваков і Котвіцький – давні любителі газового бізнесу.Наостанок.

Вже коли писався цей блог, підтвердження причетності Павлюченка до дерибану спадку "Голден Дерріка" прийшло само. Людмила Габідулліна схаменулася, передзвонила і попросила з питань газових родовищ набрати на мобільний Тетяну – фінансового директора "Ангро Інвесту", яка, мовляв, все пояснить.

Треба віддати належне пані Тетяні. Вона запросила мене на прес-конференцію "Ангро Інвесту" та підтвердила, що до фірми має стосунок Олександр Павлюченко:

Тетяна: Ми вас запрошуємо. У нас буде прес-конференція, ми відповімо на ваші питання. Але ні дата ні час поки не визначені.

Я: А пан Павлюченко буде на цій прес-конференції?

Тетяна: Можливо. Але чітко я вам не можу сказати.

Я: Дякую. А ви ж знаєте, про кого йдеться? Про Олександра Павлюченка.

Тетяна: Да, да, все я знаю!


Наскільки, я розумію, пани Аваков, Котвіцький та Павлюченко зроблять висновки з нещасливої долі Ставицького.

І, напевне, замість золота, накрадене від родовищ, переведуть в більш легкі і коштовні діаманти.

Дмитро Гнап

"Останній Бастіон":

Коли бачиш, як Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, роздаючи газові родовища, діють в інтересах третіх осіб (олігархів), а не в інтересах свого народу, постає логічне питання: на кого Ворона й Головко працюють? На народ і для народу, чи на олігархів і задля їхнього ще більшого збагачення? 

Головко та Ворона - держслужбовці, які утримуються за рахунок наших із вами податків, отже, вони мають відпрацьовувати свої гроші, працюючи на наше з вами благо. Що натомість?

Голова ОДА в робочий час на зібранні агітує голосувати за одного з кандидатів на посаду міського голови, порушуючи цим закон, а на сесії обласної ради Головко й Ворона зацікавлені передати газові родовища (фактично, наші тарифи на опалення) у руки хабарників, цим самим прирікаючи сотні тисяч полтавців на холодні батареї та захмарні ціни на тепло взимку. 

То на кого ж працюють голова Полтавської ОДА Головко й голова Полтавської облради Ворона? На олігархів?


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18