На конкурсі «100 кращих товарів України» Полтавщину представлятимуть шість підприємств

УКРАЇНА
07.10.2014, 14:26
На конкурсі «100 кращих товарів України» Полтавщину представлятимуть шість підприємств

У фінал всеукраїнського конкурсу, що відбудеться в Києві у листопаді, відібрали 5 виробників харчової промисловості та одне підприємство дорожньої техніки.

Повідомили на сайті Полтавської обласної державної адміністрації.

Як і у попередні роки, найбільше учасників на регіональному етапі конкурсу «100 кращих товарів України» було серед підприємств харчової галузі - 8 виробників змагалися у номінації «Продовольчі товари».

Із них на загальнодержавний рівень конкурсу вийшли 5 підприємств. Це два виробники олії: фермерське господарство «Садки» (Кременчуцький р-н) з олією соняшниковою нерафінованою вимороженою та ТОВ «Амарант» з Полтави, яке представило олію соняшникову, нерафіновану, невиморожену пресовану першого ґатунку. Також переможцями обласного етапу стали два виробники твердих сирів: ТОВ «Глобинський маслосирзавод» з сиром твердим «Голландський брусковий» та ПАТ «Пирятинський сирзавод» з сиром твердим «Парменталь». Крім того на всеукраїнський етап відібрано підприємство, що виготовляє солодку продукцію: ТОВ «Світ ласощів-Кременчук» стало переможцем із печивом пісочно-відсадним «Домашнє».

У номінації «Товари виробничо-технічного призначення» честь Полтавщини на Всеукраїнському змаганні з якості представлятиме ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» з асфальтозмішувальною установкою ДС-185У.

Як відзначають організатори конкурсу – ДП «Полтавастандартметрологія», цього року через непросту суспільно-політичну ситуацію учасників конкурсу було менше, ніж зазвичай.

Виставка продукції та нагородження переможців та учасників загальнодержавного етапу конкурсу орієнтовно відбудуться у Києві, в листопаді, в рамках проведення Європейського тижня якості.