На Луганщині знову горить ліс – ДСНС

30 вересня, 20:39
На Луганщині знову горить ліс – ДСНС
Фото: ДСНС

Гасіння ускладнює сильний поривчастий вітер, а також є загроза розповсюдження нових пожеж.

У Луганській області одразу у трьох районах виникли масштабні пожежі, загорілася суха трава та лісова підстилка. Через сильний вітер вогонь швидко поширюється, рятувальники евакуйовують людей з найближчих населених пунктів.

Про це заявили у пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій.  

Зазначається, що основні зусилля у гасінні лісових пожеж зосереджені у Новоайдарському, Старобільському та Станично-Луганському районах, де у зв'язку з сильними поривами вітру, відбулося поширення вогню, зокрема:

1. Пожежа лісового масиву на загальній площі близько 50 га в районі сіл Кряківка та Трьохізбенка Новоайдарського району. Попередньо жертв та постраждалих немає. 

У зв’язку зі шквалистим вітром лісова пожежа розповсюдилась на територію села Муратове Новоайдарського району. Інформації щодо жертв та постраждалих немає. Проводиться евакуація населення сіл Муратове та Капітанове. Інформація уточнюється.  

Пожежа лісового масиву на загальній площі близько 10 га в районі селах Малинове, Піщане та Артема Станично-Луганського району. Попередньо жертв та постраждалих немає. У зв'язку з сильним поривчастим вітром існує загроза розповсюдження пожежі на населені пункти. 

Через розповсюдження лісової пожежі на очерет та суху траву поблизу села Артема Станично-Луганського району існує загроза розповсюдження пожежі на села Артема та Нижньотепле. Організовується евакуація мешканців.

3. Пожежа лісового масиву на загальній площі близько 8 га між селами Половинкине та Байдівка Старобільського району. Попередньо жертв та постраждалих немає. У зв'язку з сильним поривчастим вітром існує загроза розповсюдження пожежі на дані населенні пункти.

Кількість пошкоджених будівель та споруд від вогню – уточнюється.  Всього на гасіння лісових пожеж у трьох районах залучено 1 тис. 30 чол. та 158 од. техніки, з них від ДСНС 336 чол. о/с. та 69 од. техніки. Гасіння ускладнює сильний поривчастий вітер, а також є загроза розповсюдження пожеж.  
 

Читайте також:
Інформації про постраждалих не надходило.
02 листопада, 14:37
У Новобаварському районі Харкова пожежники загасили займання в адміністративній будівлі м’ясокомбінату.
30 жовтня, 13:30
Пожежникам вдалося загасити займання на відкритій території поблизу села Валок у Полтавському районі.
29 жовтня, 11:26
Вогнеборці ліквідували займання сухої рослинності на відкритій території у межах Гадяцької міської громади.
09 жовтня, 10:23
Вже другу добу вогнеборці Полтавщини намагаються загасити займання на відкритій території поблизу села Романівка.
08 жовтня, 11:26
У Каліфорнії палає долина Напа, де розташовані найвідоміші виноградники США.
29 вересня, 16:42