На Полтавщині розпочався сезон паліїв. Чому бездіє поліція?

ПОЛТАВА
03 березня, 08:48
На Полтавщині розпочався сезон паліїв. Чому бездіє поліція?

Зима не встигла завершитися, як в області запалали поля та ліси. Найбільше страждають екосистеми, віддалені від населених пунктів.

Красномовним свідченням слугують пожежі, напередодні локалізовані та ліквідовані у Полтавському районі на північний схід від міста Кобеляки. Відповідні кадри виклала Білицька пожежна охорона, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

Прибули на виклик вогнеборці, відразу ж узятися до гасіння полум'я; травмованих та загиблих, на щастя, немає. Зазначається, що надзвичайна подія сталася в околиці села Жуки Білицької громади, де після танення снігу вже випалена земля.

До гасіння залучено рятувальників особового складу Білицької пожежної охорони та 1 одиниця техніки. Станом на тепер причина займання поля встановлюється, хоча місцеві мешканці стверджують, що цé міг бути свідомий підпал сухостою, який щорічно відбувається навесні.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у басейні однієї з річок Полтавщини запроваджено заборону на перебування людей. Причина: (нібито) протидія випадків навмисних підпалів сухої рослинності та лісів.

На Полтавщині розпочався сезон паліїв. Чому бездіє поліція?_1
Читайте також:
Полтава
Несанкціоноване випалювання сухої рослинності — це не правопорушення, а злочин. На жаль, не всі громадяни розуміють наслідки своїх дій.
04 квітня, 08:24
Полтава
Правоохоронці склали на порушників відповідні адміністративні протоколи. Громадяни мають заплатити штраф за спалення сухостою.
21 березня, 08:20
Кримінал
За минулу добу рятувальники ліквідували 58 пожеж в екосистемах. Затриманих порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.
06 березня, 21:31
Світ
Прямо зараз судно під назвою "Fremantle Highway" охоплене вогнем, перебуваючи за 27 км на Північ від нідерландського острова Амеланд.
26.07.2023, 15:51
Війна
На території стратегічного Воронезького акціонерного літакобудівного товариства виявлено масштабне займання.
07.04.2023, 20:24
Світ
У столиці РФ зайнялася штаб-квартира силовиків на вулиці Петрівка, 38; наразі прилеглі до споруди квартали очеплено.
07.03.2023, 18:42