На Олександра Шамоту склали адмінпротокол

ПОЛТАВА
15.10.2020, 12:41
Олександр Шамота
Олександр Шамота

Одним з результатів акції "Ні_закриттю" стало складення протоколу на Олександра Шамоту, але він протокол не визнає.

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота повідомив на своєму офіційному телеграм-каналі, що на нього поліція склала адмінпротокол стосовно акції «Ні_закриттю». На це він заявив, що сплачувати нічого не збирається, і готовий організувати правову допомогу кожному підприємцю, на якого складуть подібний документ.

«Платити нічого не збираюся, і протокол оскаржимо в суді, як і всі протоколи, які сьогодні в антиконституційний спосіб виписують на підприємців Полтави».

У своєму повідомленні Олександр Шамота залишив номер телефона юриста, до якого підприємці можуть звертатися по правову допомогу.

Також секретар Полтавської міськради проанонсував прийняття на майбутній сесії міськради, 21 жовтня, рішення про позов до Окружного адмінсуду Києва стосовно незаконності постанови Кабміну (ред. очевидно, мається на увазі постанова №641).  

Нагадаємо, що 10 жовтня відбулася акція "Ні_закриттю", на яку покликав особисто Олександр Шамота. На той момент Полтава знаходилася у помаранчевій карантинній зоні. Учасники акції виступали проти запровадження більш жорстких карантинних заходів у місті. 

Читайте також:
З 8 години ранку техніка КП "Декоративні культури" облаштовує місце відпочинку для місцевих иліт
вчора, 09:54
Машина з оператором та журналістом зіткнулась із вантажівкою
13 травня, 15:08
Крадіжки нафти та газоконденсату
11 травня, 20:23
Ілля Кива готує чергову провокацію для зміщення акцентів в інформаційному просторі ?
08 травня, 11:36