На оснащення 5 навчальних закладів Полтавщини технічними засобами навчання STEM витратять понад 19,5 мільйонів

ПОЛТАВА
03.08.2018, 04:35

Комунальна установа "Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів" Полтавської обласної ради оголосила про закупівлю обладнання для оснащення навчальних закладів засобами навчання «Інноваційні кабінети природничо-математичної, загальнотехнічної, професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки» та «Навчальних кабінетів з інтерактивними засобами навчання» STEM. Очікується, що вартість цих систем складатиме 19 521 573 гривні.

Усього планують закупити 18 комплектів обладнання для п’яти навчальних закладів області:

1. Вище професійне училище № 7 м. Кременчука Полтавської області, що знаходиться за адресою: 39626, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Вадима Пугачова, 14 (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, комплект навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).

2. Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти», що знаходиться за адресою: 36016, Полтавська область, Полтавський район, с. Щербані, вул. Геннадія Біліченка, 27 (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, комплект навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).

3. Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука, що знаходиться за адресою: 39610, Полтавська область, м. Кременчук, пр. Лесі Українки, 44 (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, комплект навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).

4. Державний навчальний заклад «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», що знаходиться за адресою: 37300, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Полтавська, 88 (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, комплект навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, комплект навчального обладнання для автомобільної навчальної програми, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).

5. Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського», що знаходиться за адресою: 38400, Полтавська область, м. Решетилівка, вул. Покровська, 81 (комплект навчального обладнання для STEM кабінету, комплект навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, навчальний кабінет з інтерактивними засобами навчання).

Аукціон розпочнеться 08 серпня 2018 року. Наразі, з 5 зареєстрованих учасників торгів дві пропозиції вже були відхилені замовником через невідповідність кваліфікаційним критеріям.


Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30