На Полтавщині найближчим часом можуть перекрити чергову дорогу

ПОЛТАВА
10 січня, 16:25
На Полтавщині найближчим часом можуть перекрити чергову дорогу

Раніше до такої акції протесту були змушені вдатися мешканці Вирішальненської сільради.

Мешканці Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області вже найближчим часом можуть на знак протесту перекрити дорогу обласного значення, якої через ями, власне, вже й немає.

Люди не перший рік вимагають відремонтувати дев'ятикілометровий відрізок автошляху між селами Яхники та Романівка.

Місцями глибина ям на цій дорозі сягає до пів метра.

Через жахливий стан дороги по ній відмовляються їздити водії шкільного автобуса. Не завжди по ній погоджуються проїжджати і на швидкій. Про звичайний транспорт взагалі не варто згадувати.

Голова Яхниківської сільської ради Наталія Сердюк винить в цьому обласну владу та керівництво Агентства місцевих доріг Полтавської області. За її словами, вона особисто, за підтримки громади, неодноразово зверталася до керівника агентства Олексія Басана. Пропонувала навіть частину дороги відремонтувати за кошти сільської ради.

Проте неодноразово отримувала відмову. А перераховувати кошти до обласного бюджету не хоче, оскільки переконана, що їх скоріше розкрадуть, ніж використають за призначенням.

Тим часом нещодавно призначений голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов піариться, а доріг як не було, так і немає.

Нагадаємо, що журналісти «Останнього Бастіону» неодноразово розповідали про корупційні схеми обласної влади і безпосередньо Агентства місцевих доріг.

Читайте також:
Черговий скандал в ОТГ: наближеним до голови «місцевої республіки» Василя Дрозда планували по-тихому роздати земельні ділянки.
вчора, 17:38
Подібного фактажу на Прозоро по Скороходівській ОТГ безліч.
26 травня, 20:37
Регіональні співробітники українських спецслужб приховують від начальства свої трудові й не зовсім трудові доходи.
25 травня, 10:09
Івана Баканова підозрюють у порушені антикорупційного законодавства одразу двох європейських держав.
22 травня, 10:47
Старший оперуповноважений СБУ, який вимагав 2000 доларів і 10 тонн зерна від співвласниці фермерського господарства, постане перед судом.
21 травня, 11:02
Депутат районної ради у 2017 році отримав контракт на ремонт доріг державного значення.
20 травня, 17:32