На Полтавщині найближчим часом можуть перекрити чергову дорогу

ПОЛТАВА
10 січня, 16:25
На Полтавщині найближчим часом можуть перекрити чергову дорогу

Раніше до такої акції протесту були змушені вдатися мешканці Вирішальненської сільради.

Мешканці Яхниківської сільської ради Лохвицького району Полтавської області вже найближчим часом можуть на знак протесту перекрити дорогу обласного значення, якої через ями, власне, вже й немає.

Люди не перший рік вимагають відремонтувати дев'ятикілометровий відрізок автошляху між селами Яхники та Романівка.

Місцями глибина ям на цій дорозі сягає до пів метра.

Через жахливий стан дороги по ній відмовляються їздити водії шкільного автобуса. Не завжди по ній погоджуються проїжджати і на швидкій. Про звичайний транспорт взагалі не варто згадувати.

Голова Яхниківської сільської ради Наталія Сердюк винить в цьому обласну владу та керівництво Агентства місцевих доріг Полтавської області. За її словами, вона особисто, за підтримки громади, неодноразово зверталася до керівника агентства Олексія Басана. Пропонувала навіть частину дороги відремонтувати за кошти сільської ради.

Проте неодноразово отримувала відмову. А перераховувати кошти до обласного бюджету не хоче, оскільки переконана, що їх скоріше розкрадуть, ніж використають за призначенням.

Тим часом нещодавно призначений голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов піариться, а доріг як не було, так і немає.

Нагадаємо, що журналісти «Останнього Бастіону» неодноразово розповідали про корупційні схеми обласної влади і безпосередньо Агентства місцевих доріг.

Читайте також:
Конституційний суд зухвало відповів на перше запитання зе щодо корупції.
12:45
Власники онлайн-казино, що працюють в Україні, порушують чинне законодавство, сплачуючи податки країні-агресору.
вчора, 12:35
Розкішний спосіб життя народного депутата-українофоба не відповідає задекларованим ним статкам.
07 жовтня, 12:05
На підтвердження наших здогадок, розповімо нашим читачам одну історію з присмаком газоконденсату та хабарів
06 жовтня, 11:45
4 жовтня в Полтаві мало відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
02 жовтня, 15:31
Головний корупціонер столиці Денис Комарницький завдяки зв'язкам в Офісі президента уникнув кримінальної відповідальності.
02 жовтня, 13:26