Понад дві сотні осіб блокували дорогу на Полтавщині

ПОЛТАВА
24.12.2019, 11:15

24 грудня о 7 годині ранку понад дві сотні осіб перекрили дорогу Лохвиця-Миргород.

Як попередньо й анонсував «Останній Бастіон», на акцію протесту вийшли мешканці десяти сіл.

Всі вони вкрай незадоволені бездіяльністю Агентства місцевих доріг та представників районної та обласної рад.

Через жахливий стан дороги по ній відмовляються їздити не лише перевізники, але й швидка.

##READALSO_32953##

Небажання й надалі миритися з усім цим вивело місцевих мешканців на акцію протесту.

Нагадаємо, що «Останній Бастіон» публікував розслідування корупційних схем в Полтавській ОДА за участі службовців Агентства місцевих доріг. Невдовзі після публікації в Департаменті будівництва, містобудування і капітального та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, а також у Агентстві місцевих доріг пройшли обшуки.

Читайте також:
Кримінал
«Схеми» дізналися, хто це зробив.
вчора, 19:43
Кримінал
У чому підозрюють депутата Сергія Бєлашова.
вчора, 12:00
Новини
Колишнього комерційного директора «Укргазвидобування» Максима Горбатюка затримали за розтрату 62 мільйонів гривень.
вчора, 10:00
Кримінал
Апеляційна палата направила справу на новий розгляд до суду першої інстанції.
25 червня, 18:59
Кримінал
Правоохоронці навідалися до майданчика Хмельницької АЕС, там тривають слідчі дії.
25 червня, 11:14
Кримінал
У ексочільника «Агентства місцевих доріг Полтавської області» конфісконо нерухоме майно набуте злочинним шляхом.
25 червня, 10:25