Понад дві сотні осіб блокували дорогу на Полтавщині

ПОЛТАВА
24.12.2019, 11:15

24 грудня о 7 годині ранку понад дві сотні осіб перекрили дорогу Лохвиця-Миргород.

Як попередньо й анонсував «Останній Бастіон», на акцію протесту вийшли мешканці десяти сіл.

Всі вони вкрай незадоволені бездіяльністю Агентства місцевих доріг та представників районної та обласної рад.

Через жахливий стан дороги по ній відмовляються їздити не лише перевізники, але й швидка.

##READALSO_32953##

Небажання й надалі миритися з усім цим вивело місцевих мешканців на акцію протесту.

Нагадаємо, що «Останній Бастіон» публікував розслідування корупційних схем в Полтавській ОДА за участі службовців Агентства місцевих доріг. Невдовзі після публікації в Департаменті будівництва, містобудування і капітального та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, а також у Агентстві місцевих доріг пройшли обшуки.

Читайте також:
Політика
Кабмін подав до Верховної Ради законопроект яким пропонується зберігати дані про корупціонерів лише один рік.
15:20
Опінії
Від фортифікацій до офшорів: як працювала схема Проніна-Корольчука.
14:45
Кримінал
САП просить визнати необґрунтованими активи, набуті Кулебою.
14:22
Опінії
«Автострада» бере все? Як Шкіль отримав новий інструмент контролю над держпідрядами.
08:46
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
вчора, 19:26
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
вчора, 16:41