На Полтавщині 88% жителів уже обрали сімейного лікаря, – НСЗУ

ПОЛТАВА
12.11.2021, 08:12
На Полтавщині 88% жителів уже обрали сімейного лікаря, – НСЗУ

518 мешканців Полтавської області цьогоріч обстежилися у лікаря первинної ланки державної медичної системи.

Про це інформаційній аґенції "Останній Бастіон" повідомили у пресслужбі Національної служби здоров'я України.

Як з'ясувалося, пацієнти все частіше звертаються до медиків задля проведення щеплень, лікування кашлю та полагодження питань адміністративного характеру.

«Знати свого сімейного лікаря і звертатися до нього з усіма проблемами вже стає доброю традицією в Україні. Адже лікар, який давно веде пацієнта, знає всі його скарги та потреби. Це саме та людина, без якої неможливо отримати довідки, рецепти, направлення до спеціалістів інших рівнів. Зараз для лікарів первинки непрості часи через темпи захворюваності на COVID-19 і активну вакцинальну кампанію. Зокрема, на Полтавщині отримати фахову медичну допомогу на первинній ланці можна у 75 медзакладах», – прокоментувала ситуацію директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна.

Вона додала, що станом на тепер у Полтавській області працює 948 лікарів первинної допомоги: це сімейні лікарі, терапевти та педіатри (з них 46 мають свою приватну практику – прим. ред.).

Між тим, як раніше вже анонсував "Останній Бастіон", наша інформаційна аґенція розпочала велику перевірку лікарень Полтави.

Читайте також:
Життя
Після сеансів кріостимуляції повні люди скидають вагу і стають фізично сильнішими, адже у них покращуються показники метаболізму.
23 травня, 16:32
Опінії
Будь ласка, використовуйте лише якісні, сертифіковані турнікети, які радить комітет TCCC
16 травня, 10:07
Світ
Більшість біологічного матеріалу надійшла безпосередньо від матері та батька малюка, ще близько 0,1% – від третьої жінки-донора.
10 травня, 18:17
Життя
Британські лікарі та науковці створили модель штучного інтелекту, яка з високою точністю визначає злоякісну пухлину з епітеліальної тканини.
08 травня, 20:41
Світ
Науковці зі Школи медицини Льюїса Каца в Університеті Темпла і Медичного центру Університету Небраски завершили багаторічні випробування.
02 травня, 19:14
Життя
Зі шкільної парти нам відомо, що молекули рибонуклеїнових кислот присутні у клітинах всіх живих істот і виконують безліч важливих завдань.
28 квітня, 18:04