На Полтавщині 88% жителів уже обрали сімейного лікаря, – НСЗУ

ПОЛТАВА
12.11.2021, 08:12
На Полтавщині 88% жителів уже обрали сімейного лікаря, – НСЗУ

518 мешканців Полтавської області цьогоріч обстежилися у лікаря первинної ланки державної медичної системи.

Про це інформаційній аґенції "Останній Бастіон" повідомили у пресслужбі Національної служби здоров'я України.

Як з'ясувалося, пацієнти все частіше звертаються до медиків задля проведення щеплень, лікування кашлю та полагодження питань адміністративного характеру.

«Знати свого сімейного лікаря і звертатися до нього з усіма проблемами вже стає доброю традицією в Україні. Адже лікар, який давно веде пацієнта, знає всі його скарги та потреби. Це саме та людина, без якої неможливо отримати довідки, рецепти, направлення до спеціалістів інших рівнів. Зараз для лікарів первинки непрості часи через темпи захворюваності на COVID-19 і активну вакцинальну кампанію. Зокрема, на Полтавщині отримати фахову медичну допомогу на первинній ланці можна у 75 медзакладах», – прокоментувала ситуацію директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна.

Вона додала, що станом на тепер у Полтавській області працює 948 лікарів первинної допомоги: це сімейні лікарі, терапевти та педіатри (з них 46 мають свою приватну практику – прим. ред.).

Між тим, як раніше вже анонсував "Останній Бастіон", наша інформаційна аґенція розпочала велику перевірку лікарень Полтави.

Читайте також:
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11 листопада, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10 вересня, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14 серпня, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51