На Полтавщині 88% жителів уже обрали сімейного лікаря, – НСЗУ

ПОЛТАВА
12.11.2021, 08:12
На Полтавщині 88% жителів уже обрали сімейного лікаря, – НСЗУ

518 мешканців Полтавської області цьогоріч обстежилися у лікаря первинної ланки державної медичної системи.

Про це інформаційній аґенції "Останній Бастіон" повідомили у пресслужбі Національної служби здоров'я України.

Як з'ясувалося, пацієнти все частіше звертаються до медиків задля проведення щеплень, лікування кашлю та полагодження питань адміністративного характеру.

«Знати свого сімейного лікаря і звертатися до нього з усіма проблемами вже стає доброю традицією в Україні. Адже лікар, який давно веде пацієнта, знає всі його скарги та потреби. Це саме та людина, без якої неможливо отримати довідки, рецепти, направлення до спеціалістів інших рівнів. Зараз для лікарів первинки непрості часи через темпи захворюваності на COVID-19 і активну вакцинальну кампанію. Зокрема, на Полтавщині отримати фахову медичну допомогу на первинній ланці можна у 75 медзакладах», – прокоментувала ситуацію директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна.

Вона додала, що станом на тепер у Полтавській області працює 948 лікарів первинної допомоги: це сімейні лікарі, терапевти та педіатри (з них 46 мають свою приватну практику – прим. ред.).

Між тим, як раніше вже анонсував "Останній Бастіон", наша інформаційна аґенція розпочала велику перевірку лікарень Полтави.

Читайте також:
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10
Життя
Учасники дослідження, віком 18-30 років, перебували під постійним наглядом протягом двох 24-годинних сеансів. Вони спали вночі по 8 годин.
12 березня, 14:55
Життя
Біологи з'ясували: деякі ґрунтові й озерні бактерії високогірного азійського краю виробляють молекули рифаміцинів, кадаміцинів, хадаміцинів.
04 березня, 22:40
Життя
Міжнародна команда біологів дослідила бібліотеку, яка містить понад 50 мільярдів різних людських антитіл. Протиотруту випробували на мишах.
25 лютого, 16:39