Велика перевірка медичних закладів

Виміри
05.11.2021, 17:28

"Останній Бастіон" анонсує велику перевірку лікарень Полтави, що почнеться з 8 листопада 2021 року!

У нещодавніх випусках ми вже оприлюднили матеріали наших журналістських розслідувань стосовно діяльності освітніх закладів міста. Зокрема, наші журналісти відвідали ПДАУ та ПОІППО ім. М.В. Остроградського. І це тільки початок — попереду ПНТУ ім. Ю.В. Кондратюка, ПДМУ, ПУЕТ, ПНПУ ім. В.Г. Короленка та інші.

Але не тільки освітяни викликають питання у наших читачів та глядачів. Багато кого цікавить полтавська медицина та установи, які мають надавати відповідні послуги населенню. Тож, редакція "Останнього Бастіону" вирішила завітати й до наших лікарень, переглянувши дотримання санітарних умов, стан приміщень та відношення персоналу до людей.

Керівникам медичних закладів нагадуємо, що відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. 

Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі статтею 171 Кримінального кодексу України “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”, незаконна відмова у доступі журналіста до інформації, незаконна заборона висвітлення окремих тем, показу окремих осіб, критики суб’єкта владних повноважень, а так само будь-яке інше умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Вплив у будь-якій формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків або переслідування журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю — караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років.

Дії, передбачені частиною другою цієї статті, якщо вони були вчинені службовою особою з використанням свого службового становища або за попередньою змовою групою осіб, — караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Тож радимо керівникам лікарень піти нам на зустріч та не перешкоджати законній журналістській діяльності, яка покликана виключно інформувати громаду про стан медичного забезпечення міста в умовах пандемії і стрімкого розповсюдження коронавірусу.

Читайте також:
Війна
Медична бюрократія проти поранених на фронті
22 лютого, 16:15
Світ
Завдяки досягненням у медицині, лікуванні, ранній діагностиці та меншій кількості курців американцям вдалося частково побороти рак.
13 січня, 18:26
Життя
Синтетичні молекули, які приклеюють клітини одна до одної, можуть підсилити регенеративну медицину.
14.12.2022, 23:25