Велика перевірка медичних закладів

05.11.2021, 17:28
Велика перевірка медичних закладів
Фото: google

"Останній Бастіон" анонсує велику перевірку лікарень Полтави, що почнеться з 8 листопада 2021 року!

У нещодавніх випусках ми вже оприлюднили матеріали наших журналістських розслідувань стосовно діяльності освітніх закладів міста. Зокрема, наші журналісти відвідали ПДАУ та ПОІППО ім. М.В. Остроградського. І це тільки початок — попереду ПНТУ ім. Ю.В. Кондратюка, ПДМУ, ПУЕТ, ПНПУ ім. В.Г. Короленка та інші.

Але не тільки освітяни викликають питання у наших читачів та глядачів. Багато кого цікавить полтавська медицина та установи, які мають надавати відповідні послуги населенню. Тож, редакція "Останнього Бастіону" вирішила завітати й до наших лікарень, переглянувши дотримання санітарних умов, стан приміщень та відношення персоналу до людей.

Керівникам медичних закладів нагадуємо, що відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. 

Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі статтею 171 Кримінального кодексу України “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”, незаконна відмова у доступі журналіста до інформації, незаконна заборона висвітлення окремих тем, показу окремих осіб, критики суб’єкта владних повноважень, а так само будь-яке інше умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Вплив у будь-якій формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків або переслідування журналіста у зв’язку з його законною професійною діяльністю — караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років.

Дії, передбачені частиною другою цієї статті, якщо вони були вчинені службовою особою з використанням свого службового становища або за попередньою змовою групою осіб, — караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Тож радимо керівникам лікарень піти нам на зустріч та не перешкоджати законній журналістській діяльності, яка покликана виключно інформувати громаду про стан медичного забезпечення міста в умовах пандемії і стрімкого розповсюдження коронавірусу.

Читайте також:
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10
Життя
Учасники дослідження, віком 18-30 років, перебували під постійним наглядом протягом двох 24-годинних сеансів. Вони спали вночі по 8 годин.
12 березня, 14:55
Життя
Біологи з'ясували: деякі ґрунтові й озерні бактерії високогірного азійського краю виробляють молекули рифаміцинів, кадаміцинів, хадаміцинів.
04 березня, 22:40
Життя
Міжнародна команда біологів дослідила бібліотеку, яка містить понад 50 мільярдів різних людських антитіл. Протиотруту випробували на мишах.
25 лютого, 16:39