Влада Хоролу планує покращити якість медичних послуг для жителів громади

ПОЛТАВА
30.09.2021, 14:00
Влада Хоролу планує покращити якість медичних послуг для жителів громади

Комплексну програму підтримки Хорольської міської лікарні до 2024 року ухвалили депутати за поданням профільних чиновників.

Відповідний звіт виклала пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що влада Хоролу має намір профінансувати низку заходів соціального характеру, спрямованих на покращення якості медичних послуг для мешканців громади.

«Програмою передбачено придбання за бюджетні кошти медикаментів, перев'язувальних матеріалів, предметів та інвентарю для функціонування санітарних автомобілів швидкої (екстреної) допомоги. Також йдеться про оплату комунальних послуг, електроносіїв, утримання приміщень, відряджень працівників лікарні та забезпечення харчовими продуктами хворих у стаціонарних відділеннях», – прокоментували ситуацію у міській раді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що діти-сироти Шишацької громади потребують фінансової підтримки держави.

Читайте також:
Полтава
Віднині одна із фронтових бригад перебуватиме під опікою органу місцевого самоврядування Полтавщини. Бійці в очікуванні додаткової допомоги.
вчора, 14:53
Полтава
Віддалені географічно, але не історично дві громади зміцнюють свої по-справжньому побратимські зв'язки. Йдеться про Кременчук і Алітус.
20 травня, 14:56
Полтава
Громадськість має надати владі пропозиції про розташування символічного місця, де вшановуватимуть пам'ять полеглих на фронті земляків.
10 квітня, 14:36
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42