На Полтавщині незабаром розгорнуть перші мобільні пункти обігріву

ПОЛТАВА
10.10.2014, 08:44
На Полтавщині незабаром розгорнуть перші мобільні пункти обігріву

Перші мобільні пункти обігріву будуть розгорнуті у Кременчуці. Перший заступник міського голови Віктор Калашник вже доручив керівникам відповідних служб привести в повну готовність усі наявні ресурси задля соціального захисту бездомних осіб в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

Відповідно до затвердженого Віктором Калашником плану заходів у Кременчуці з метою запобігання переохолодження та виключення випадків замерзання осіб без постійного місця проживання в умовах різкого зниження температурних показників зовнішнього повітря будуть розгорнуті мобільні пункти обігріву, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Окрім того, Віктор Калашник наголосив на необхідності активізації проведення вуличної соціальної роботи, а також рейдів на предмет виявлення бездомних громадян із метою їх направлення до закладів соціального обслуговування.


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36