На Полтавщині оголосили кампанію з вакцинації диких тварин

ПОЛТАВА
29.08.2020, 12:38
На Полтавщині оголосили кампанію з вакцинації диких тварин
Фото: Ресурс

З наступного тижня на території Полтавщини розпочнеться планова імунізація диких м’ясоїдних звірів проти сказу.

Про це 28 серпня повідомили на сайті Пирятинської міської ради з посиланням на обласне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

Зазначається, що розповсюдження відповідної антирабічної вакцини буде здійснено шляхом розподілу поживних принад за участю авіаційного транспорту.

«Дотримання комплексу профілактичних заходів, як систематичне проведення кампаній з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, дає змогу зменшити кількість захворювань тварин на сказ у цілому», — наголосили у Держпродспоживслужбі.

Читайте також:
Полтава
У другій декаді вересня на території Гребінківської громади проведуть протиепізоотичні заходи з профілактики заразних хвороб у звірів.
20.08.2021, 11:34
Полтава
Суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП
25 червня, 11:25
Полтава
Суддя Октябрського районного суду міста Полтави Лариса Гольник визнана "Етичною радою" недоброчесною.
23 червня, 14:55
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23 червня, 08:13
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45