Француз натрапив на скелет динозавра під час прогулянки із псом

ІСТОРІЯ
10 березня, 17:20
Француз натрапив на скелет динозавра під час прогулянки із псом

Науковці стверджують, що вік знахідки приблизно 70 мільйонів років. Скам'янілості належать невідомому видові рептилії-велетню.

Приголомшливі відомості із містечка Монтульє в Окситанії виклало видання The Washington Post. Зазначається, що майже цілий скелет динозавра випадково помітив собака 25-річного француза Дам'яна Боскетто під час ранкової прогулянки.

Як стверджує чоловік, його улюбленець приніс забруднену ґрунтом велику кістку, яку практично відразу визначив цінною для науки. Дам'ян Боскетто звернувся до місцевих дослідників минувшини, котрі невдовзі провели масштабні розкопки на вказаному ним місці.

«Це рідкісне та виняткове відкриття у Франції та Європи в цілому. Того дня, коли ми побачили, що це майже цілий динозавр, хвилювання було на межі. Науковці здивовані, що артефакт усі ці роки пролежав у землі й не привабив вандалів», — прокоментував ситуацію молодик.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що у Великій Британії виявили гігантський череп «морського монстра». За результатами дослідження, його вік може перевищувати 150 мільйонів років.

Француз натрапив на скелет динозавра під час прогулянки із псом_1
Читайте також:
Полтава
У другій декаді вересня на території Гребінківської громади проведуть протиепізоотичні заходи з профілактики заразних хвороб у звірів.
20.08.2021, 11:34
Полтава
З наступного тижня на території Полтавщини розпочнеться планова імунізація диких м’ясоїдних звірів проти сказу.
29.08.2020, 12:38
Історія
Історія життя Ернеста Гемінґвея
вчора, 15:23
Історія
25 травня 1926 року в Парижі, на розі вулиці Расін та бульвару Сан-Мішель совєтський аґент розстріляв Симона Петлюру.
27 травня, 17:15
Історія
Скульптура, яка була виявлена цілком випадково на одному із горищ у самому середмісті столиці Галичини. Знахідку досліджують науковці.
22 травня, 20:34
Історія
В цілому Данило Шумук просидів за ґратами 42 роки. Зокрема, під час 2 світової війни, він був в'язнем у німецьких концтаборах на Полтавщині.
21 травня, 10:05