На Полтавщині поліція почала виписувати штрафи за євробляхи (відео)

ПОЛТАВА
28.08.2019, 14:03

22 серпня цього року запроваджено нові штрафи за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних рамках тимчасового ввезення і транзиту.

До цього власники автомобілів з іноземною реєстрацією могли оформити свої автівки та уникнути покарання.

За новими правилами у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тисяч гривень. Якщо ж строк перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування автівки розмір штрафу сягатиме 170 тисяч гривень. Поліція може навіть конфіскувати такі авто.

На сьогодні на Полтавщині поліція виписала один штраф на суму 8,5 тисяч гривень. Сталося це в обласному центрі. Наразі документи до Полтавської митниці ще не надійшли.

Загалом за останні 3 місяці в області розмитнено 10 автомобілів.

Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
вчора, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
вчора, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56