На Полтавщині РДА незаконно передала в оренду 160 гектарів державного лісового фонду

ПОЛТАВА
21.08.2018, 17:35

Кобеляцька місцева прокуратура подала до суду позов проти Решетилівської районної державної адміністрації, котра у 2012 році незаконно надала у користування одному з приватних сільськогосподарських підприємств земельну ділянку державного лісового фонду.

У прокуратурі зазначають, що передача земельної ділянки відбулась попри зміни до Земельного Кодексу України від 2006 року, відповідно до яких чинним законодавством не передбачена передача в оренду земель лісогосподарського призначення. Також лісові землі були надані товариству в користування без прийняття розпорядження про передачу в оренду земельної ділянки та проведення нормативної грошової оцінки.

Наразі прокуратура направила до суду позовну заяву з вимогами розірвати договір оренди, скасувати державну реєстрацію договору та повернути земельну ділянку площею майже 160 га та вартістю понад 20 млн грн у державну власність.

За інформацією прокуратури Полтавської області.

Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05