На Полтавщині розпочалися планові перевірки підприємств та організацій торгівлі і харчування

ПОЛТАВА
10 лютого, 17:10
На Полтавщині розпочалися планові перевірки підприємств та організацій торгівлі і харчування

У минулому році сума штрафів за відповідні порушення склала 54 млн грн.

В Полтавській обласній державній адміністрації оголосили про початок планових та жорстких перевірок підприємств та організацій двох сфер – торгівлі та харчування. Головна увага приділятиметься легалізації найманих працівників.

Як вже раніше розповідали журналісти «Останнього Бастіону», в січні цього року інспектори управління Держпраці спільно з фахівцями Пенсійного фонду та Податкової служби провели роз'яснювальну роботу серед керівників та працівників цих сфер.
Зараз приступили безпосередньо і до перевірок. Кажуть, об'єкти торгівлі та харчування були обрані не випадково. Саме в них найчастіше працюють офіційно неоформлені працівники.

Фахівцями управління Держпраці у 2019 році проведено близько 10,4 тисячі інформаційно-роз’яснювальних заходів на підприємствах. Як результат, виявлено 157 роботодавців, які використовували працю 353 найманих працівників без укладення трудового договору, та 41 суб’єкт господарювання, що використовували найману працю 249 працівників на підставі цивільних договорів.

Винесено 112 постанов про накладення фінансових санкцій за допуск працівників до роботи без оформлення трудового договору на загальну суму 54 млн грн.

Щоправда, чимало справ після цього роботодавці оскаржують у суді.

Читайте також:
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00
В Агентстві місцевих доріг не реагують на звернення мешканців
11 лютого, 09:22