На Полтавщині відсвяткують 130-річчя Остапа Вишні

12.11.2019, 07:36
На Полтавщині відсвяткують 130-річчя Остапа Вишні

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації повідомили про проведення заходів із нагоди 130-річчя з дня народження Остапа Вишні.

Відповідне оголошення розміщено на сайті установи. Зазначається, що урочистості відбуватимуться у Полтаві та Зінькові впродовж 13-15 листопада.

Так, програмою передбачено:

- творчий захід в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського (13 листопада о 13:00);

- вечір пам’яті «Остап Вишня: відомий і невідомий» у полтавській гімназії №31 (вул. Героїв Сталінграду №5, 14 листопада об 11:00);

- літературно-мистецьке свято в рамках проєкту «Літературно-краєзнавчі містки Полтавщини» у Зінькові (15 листопада об 11:00).

Читайте також:
Історія
Як культура перемогла науку.
21:05
Історія
Як Равенна і Флоренція століттями сперечалися за найвидатнішого поета Італії.
17:36
Історія
Запальний геній Флоренції: яким був Філіппо Брунеллескі.
15:41
Історія
Через 82 роки нащадки непокараних злочинців підірвали греблю Каховської ГЕС.
09:34
Історія
18 серпня 1948 року у тюремній лікарні київської Лук'янівської в'язниці на 54-му році життя помер Вільгельм Франц фон Габсбурґ-Льотрінґен
06:15
Історія
Влітку 1940 року в Організації Українських Націоналістів (бандерівців) постала окрема референтура. Її завдання: розвідка і контррозвідка.
вчора, 06:18