На Полтавщині викрито злочинну групу, котра займалась виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв

ПОЛТАВА
12.11.2014, 09:41
На Полтавщині викрито злочинну групу, котра займалась виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань Віталій Малий працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області спільно з прокуратурою Полтавської області припинено протиправну діяльність злочинної групи з ознаками організованості, якими здійснювалося незаконне виробництво алкогольних напоїв їх збут на території Полтавської області та інших регіонів України.

Проведеними оперативними заходами встановлено, що на території Полтави злочинною групою осіб з чітким розподіленням ролей, які не зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності та не мають ліцензій на право виробництва і торгівлі підакцизними товарами, переслідуючи корисливі мотиви налагоджено незаконне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв.

Повідомили в ГУ ДФС у Полтавській області.

Вказані особи займалися незаконним придбанням підакцизних товарів (спиртовмісної рідини) та шляхом їх змішування з водою здійснювали виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, які розливалися у скляні пляшки, маркувалися етикетками та обклеювалися підробними марками акцизного податку і збувалися населенню під виглядом горілки, виготовленої на лікеро-горілчаних заводах Полтавської і Кіровоградської областей.

У ході документування злочинної діяльності вказаної злочинної групи проведено 27 обшуків встановлених місць виготовлення, зберігання і збуту спирту і водно-спиртової суміші, автотранспортних засобів, за допомогою яких здійснювалося перевезення алкогольних напоїв.

Виявлено і вилучено з незаконного обігу понад 800 літрів спирту, 350 літрів водно-спиртової суміші, більше 11 тисяч пляшок фальсифікованих алкогольних виробів, 3,3 тис. марок акцизного податку з ознаками підробки, автотранспорті засоби, готівкові кошти.

Загальна вартість вилученої з незаконного обігу підакцизної продукції становить близько 730 тис. грн.

За даним фактом здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженню за ч.2 ст.28, ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України.

Всього з початку року працівниками податкової міліції Полтавської області упереджено незаконний обіг підакцизних товарів на суму понад 11 млн. грн., припинено 6 незаконних виробництв підакцизної продукції, закінчено досудове розслідування і направлено на розгляд суду 14 кримінальних проваджень за ознаками ст. 204 КК України.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15