На Полтавщині зафільмували міграцію зграї лосів

ПОЛТАВА
12.02.2024, 06:01
На Полтавщині зафільмували міграцію зграї лосів

Диких звірів виявили напередодні під час проведення обліку у Вороньківському лісництві. Вони рухалися врізнобіч, тікаючи від дронів.

Відповідні кадри оприлюднили співробітники Слобожанського лісового офісу, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що єгерська служба застосувала метод авіаобліку, що дав можливість візуального спостереження за тваринами з неба.

Стадо лосів зафіксували в угіддях Гадяцького лісового господарства на північному сході Полтавської області. Уточнюється, що тварини могли здійснювати перехід до сезонних місць зимівель, процес, який триває поступово впродовж жовтня-січня.

«Лосі живуть стадами під час сезону розмноження. В інший час вони зазвичай одинаки або тримаються на відстані від інших членів стада. Це травоїдні тварини, які взимку харчуються пагінцями хвойних рослин, корою горобини, осики та верби, бруньками, шишками, ягодами та мохом. Лосі не люблять високих снігів, по яких їм складно пересуватися, тому на зиму здійснюють переходи в менш сніжні райони», — пояснили у Слобожанському лісовому офісі.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Державна прикордонна служба України попередила про ведмежу небезпеку на кордоні. Незаконний перетин державної межі України із кожним днем стає справжньою лотереєю для сміливців дурнів.

Читайте також:
Полтава
Земельні ділянки із червонокнижним шафраном сітчастим виявили у Полтавському районі. Тепер їх хочуть зробити охоронною зоною.
18 червня, 20:38
Полтава
Столичні фахівці продовжують мандрувати з користю нашою областю. Днями вони натрапили на чергову місцевість з унікальною вітчизняною флорою.
16 червня, 14:58
Життя
Птахи використали оптоволокно під власні потреби.
06 червня, 15:23
Полтава
Луки біля річки Оріль на Полтавщині вкриті не лише різнотрав'ям. Днями природоохоронці виявили популяції червонокнижних квітів.
30 квітня, 06:01
Політика
Ця маленька тварина живе під землею і використовує нори та тунелі. Основною їжею кротам служать дощові черв'яки й комахи, а не рослини.
24 квітня, 07:09
Життя
Прополіс – від брунькової смоли до «антибіотика широкого спектра».
19 квітня, 10:04