На Полтавщині зафільмували міграцію зграї лосів

ПОЛТАВА
12 лютого, 06:01
На Полтавщині зафільмували міграцію зграї лосів

Диких звірів виявили напередодні під час проведення обліку у Вороньківському лісництві. Вони рухалися врізнобіч, тікаючи від дронів.

Відповідні кадри оприлюднили співробітники Слобожанського лісового офісу, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що єгерська служба застосувала метод авіаобліку, що дав можливість візуального спостереження за тваринами з неба.

Стадо лосів зафіксували в угіддях Гадяцького лісового господарства на північному сході Полтавської області. Уточнюється, що тварини могли здійснювати перехід до сезонних місць зимівель, процес, який триває поступово впродовж жовтня-січня.

«Лосі живуть стадами під час сезону розмноження. В інший час вони зазвичай одинаки або тримаються на відстані від інших членів стада. Це травоїдні тварини, які взимку харчуються пагінцями хвойних рослин, корою горобини, осики та верби, бруньками, шишками, ягодами та мохом. Лосі не люблять високих снігів, по яких їм складно пересуватися, тому на зиму здійснюють переходи в менш сніжні райони», — пояснили у Слобожанському лісовому офісі.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Державна прикордонна служба України попередила про ведмежу небезпеку на кордоні. Незаконний перетин державної межі України із кожним днем стає справжньою лотереєю для сміливців дурнів.

Читайте також:
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43
Полтава
Шафран сітчастий — біла квітка, яка зустрічається тільки весною на схилах балок і ярів. Недавно його виявили на Київщині й Черкащині.
01 жовтня, 12:39