На Полтавщині зафільмували міграцію зграї лосів

ПОЛТАВА
12 лютого, 06:01
На Полтавщині зафільмували міграцію зграї лосів

Диких звірів виявили напередодні під час проведення обліку у Вороньківському лісництві. Вони рухалися врізнобіч, тікаючи від дронів.

Відповідні кадри оприлюднили співробітники Слобожанського лісового офісу, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що єгерська служба застосувала метод авіаобліку, що дав можливість візуального спостереження за тваринами з неба.

Стадо лосів зафіксували в угіддях Гадяцького лісового господарства на північному сході Полтавської області. Уточнюється, що тварини могли здійснювати перехід до сезонних місць зимівель, процес, який триває поступово впродовж жовтня-січня.

«Лосі живуть стадами під час сезону розмноження. В інший час вони зазвичай одинаки або тримаються на відстані від інших членів стада. Це травоїдні тварини, які взимку харчуються пагінцями хвойних рослин, корою горобини, осики та верби, бруньками, шишками, ягодами та мохом. Лосі не люблять високих снігів, по яких їм складно пересуватися, тому на зиму здійснюють переходи в менш сніжні райони», — пояснили у Слобожанському лісовому офісі.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Державна прикордонна служба України попередила про ведмежу небезпеку на кордоні. Незаконний перетин державної межі України із кожним днем стає справжньою лотереєю для сміливців дурнів.

Читайте також:
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Полтава
Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.
16 квітня, 14:45
Життя
Йдеться про Південний океан. Саме над ним виявлено низький рівень аерозолів — зважених у повітрі твердих частинок або крапель рідини.
12 квітня, 06:03
Життя
Рожева істота, яка має рукоподібні плавці, відзняли в уламках затонулого у XIX столітті корабля. Незвична зустріч сталася поблизу Тасманії.
07 квітня, 08:48
Полтава
Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.
26 березня, 14:45