На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

КРИМІНАЛ
04.09.2020, 10:52
На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

Чергову врізку було виявлено у Гадяцькому районі

За матеріалами Останнього Бастіону поліцією було встановлено, що в Гадяцькому районі на скошеному полі поблизу с. Великі Будища, відбулася несанкціонована врізка в газоконденсатопровід. Слідів розливу газоконденсату не виявлено. Станом на тепер на місці НП працює cлідчо-оперативна група Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату_1

Наприкінці липня Останній Бастіон вже повідомляв про масштабне розкрадання суміші рідких вуглеводнів у Зіньківському районі розміром 120 тонн, котре завдавало збитків державі та екології.

Хочемо наголосити, що "Останній Бастіон" неодноразово оприлюднював матеріали про хронічні проблеми у сфері охорони об’єктів нафтогазової галузі.

На цей час охоронні фірми, з котрими АТ «Укргазвидобування» уклало угоди на охорони своїх об’єкті, фактично не здатні забезпечити належну охорону об’єктів УГВ. Про це свідчать системні врізки та крадіжки рідких вуглеводнів з газоконденсатопроводів, котрі періодично виявляються на Полтавщині. 

Крім того, виникає дуже багато питань до того, чому в “Укргазвидобуванні” воліють не помічати розбалансування тиску у своїх кондесатопроводах.  

У попередньому матеріалі Останній Бастіон зазначав про те, що  Сумнівний підбір охоронних фірм та систематичні крадіжки газоконденсату, що завдають шалених збитків державі, породжують чимало питань до керівництва нафтогазової сфери, а саме до Андрія Хоменка, котрий, за наявною в нас інформацією, “знайшов спільну мову” зі злочинними групами та прикриває системні крадіжки рідких вуглеводнів на Полтавщині.

вибір редакції
Читайте також:
Полтавська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно голови Опішнянської громади на Полтавщині Миколи Різника.
24 вересня, 11:45
Вони ще Януковичу допомагали відмивати його кошти, а тепер допомагають «слугам».
15 вересня, 14:50
Підлеглі Баканова катували потерпілого та змусили віддати 7 біткоїнів ($80 тис.)
13 вересня, 18:05
Серед власників ділянок виявився близький родич керівника ДП.
10 вересня, 17:06
29-річному жителю Кременчука загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років за збут наркотиків.
30 серпня, 14:00
Упродовж останньої доби на території області зафіксовано 31 випадок крадіжки, 12 шахрайств і 8 наркозлочинів.
26 серпня, 11:26