На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

КРИМІНАЛ
04.09.2020, 10:52
На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

Чергову врізку було виявлено у Гадяцькому районі

За матеріалами Останнього Бастіону поліцією було встановлено, що в Гадяцькому районі на скошеному полі поблизу с. Великі Будища, відбулася несанкціонована врізка в газоконденсатопровід. Слідів розливу газоконденсату не виявлено. Станом на тепер на місці НП працює cлідчо-оперативна група Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату_1

Наприкінці липня Останній Бастіон вже повідомляв про масштабне розкрадання суміші рідких вуглеводнів у Зіньківському районі розміром 120 тонн, котре завдавало збитків державі та екології.

Хочемо наголосити, що "Останній Бастіон" неодноразово оприлюднював матеріали про хронічні проблеми у сфері охорони об’єктів нафтогазової галузі.

На цей час охоронні фірми, з котрими АТ «Укргазвидобування» уклало угоди на охорони своїх об’єкті, фактично не здатні забезпечити належну охорону об’єктів УГВ. Про це свідчать системні врізки та крадіжки рідких вуглеводнів з газоконденсатопроводів, котрі періодично виявляються на Полтавщині. 

Крім того, виникає дуже багато питань до того, чому в “Укргазвидобуванні” воліють не помічати розбалансування тиску у своїх кондесатопроводах.  

У попередньому матеріалі Останній Бастіон зазначав про те, що  Сумнівний підбір охоронних фірм та систематичні крадіжки газоконденсату, що завдають шалених збитків державі, породжують чимало питань до керівництва нафтогазової сфери, а саме до Андрія Хоменка, котрий, за наявною в нас інформацією, “знайшов спільну мову” зі злочинними групами та прикриває системні крадіжки рідких вуглеводнів на Полтавщині.

Читайте також:
Кримінал
Нардеп Гунько отримав чотири роки в’язниці. Він був взятий під арешт у залі суду.
09 лютого, 17:16
Кримінал
Правоохоронці викрили організовану групу, яка налагодила незаконне постачання кокаїну з країн ЄС до України.
29 січня, 17:39
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Кримінал
Народний депутат Олексій Гончаренко повідомив, що проти нього розпочали кримінальне провадження.
27 січня, 11:24
Опінії
Головна перешкода в розслідуванні корупційних злочинів – це так звана виключна підслідність НАБУ.
26 січня, 14:05