На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

КРИМІНАЛ
04.09.2020, 10:52
На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

Чергову врізку було виявлено у Гадяцькому районі

За матеріалами Останнього Бастіону поліцією було встановлено, що в Гадяцькому районі на скошеному полі поблизу с. Великі Будища, відбулася несанкціонована врізка в газоконденсатопровід. Слідів розливу газоконденсату не виявлено. Станом на тепер на місці НП працює cлідчо-оперативна група Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату_1

Наприкінці липня Останній Бастіон вже повідомляв про масштабне розкрадання суміші рідких вуглеводнів у Зіньківському районі розміром 120 тонн, котре завдавало збитків державі та екології.

Хочемо наголосити, що "Останній Бастіон" неодноразово оприлюднював матеріали про хронічні проблеми у сфері охорони об’єктів нафтогазової галузі.

На цей час охоронні фірми, з котрими АТ «Укргазвидобування» уклало угоди на охорони своїх об’єкті, фактично не здатні забезпечити належну охорону об’єктів УГВ. Про це свідчать системні врізки та крадіжки рідких вуглеводнів з газоконденсатопроводів, котрі періодично виявляються на Полтавщині. 

Крім того, виникає дуже багато питань до того, чому в “Укргазвидобуванні” воліють не помічати розбалансування тиску у своїх кондесатопроводах.  

У попередньому матеріалі Останній Бастіон зазначав про те, що  Сумнівний підбір охоронних фірм та систематичні крадіжки газоконденсату, що завдають шалених збитків державі, породжують чимало питань до керівництва нафтогазової сфери, а саме до Андрія Хоменка, котрий, за наявною в нас інформацією, “знайшов спільну мову” зі злочинними групами та прикриває системні крадіжки рідких вуглеводнів на Полтавщині.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
НАБУ і САП повідомили нардепу з Полтавщини про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України.
07 вересня, 18:41
Політика
Поліція Київщини відкрила кримінальне провадження
04 вересня, 13:15
Світ
Французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова.
07 липня, 18:01
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08