На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

КРИМІНАЛ
04.09.2020, 10:52
На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

Чергову врізку було виявлено у Гадяцькому районі

За матеріалами Останнього Бастіону поліцією було встановлено, що в Гадяцькому районі на скошеному полі поблизу с. Великі Будища, відбулася несанкціонована врізка в газоконденсатопровід. Слідів розливу газоконденсату не виявлено. Станом на тепер на місці НП працює cлідчо-оперативна група Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату_1

Наприкінці липня Останній Бастіон вже повідомляв про масштабне розкрадання суміші рідких вуглеводнів у Зіньківському районі розміром 120 тонн, котре завдавало збитків державі та екології.

Хочемо наголосити, що "Останній Бастіон" неодноразово оприлюднював матеріали про хронічні проблеми у сфері охорони об’єктів нафтогазової галузі.

На цей час охоронні фірми, з котрими АТ «Укргазвидобування» уклало угоди на охорони своїх об’єкті, фактично не здатні забезпечити належну охорону об’єктів УГВ. Про це свідчать системні врізки та крадіжки рідких вуглеводнів з газоконденсатопроводів, котрі періодично виявляються на Полтавщині. 

Крім того, виникає дуже багато питань до того, чому в “Укргазвидобуванні” воліють не помічати розбалансування тиску у своїх кондесатопроводах.  

У попередньому матеріалі Останній Бастіон зазначав про те, що  Сумнівний підбір охоронних фірм та систематичні крадіжки газоконденсату, що завдають шалених збитків державі, породжують чимало питань до керівництва нафтогазової сфери, а саме до Андрія Хоменка, котрий, за наявною в нас інформацією, “знайшов спільну мову” зі злочинними групами та прикриває системні крадіжки рідких вуглеводнів на Полтавщині.

Читайте також:
ЗАТРИМАНОМУ НА МЕЖІ З КРИМОМ ЕКСЗАСТУПНИКУ КЕРІВНИКА МІЛІЦІЇ АРК ЗБІЛЬШИЛИ ЗАСТАВУ ДО 21 МЛН ГРН
15.12.2020, 16:00
Члени ОЗУ викрадали людей та вимагали у них гроші погрожуючи розправою.
04.12.2020, 18:57
Політик-соціаліст і відомий театральний діяч Веййо Балтзар постане перед судом за звинуваченнями у торгівлі людьми та сексуальних злочинах.
04.12.2020, 11:25
Група невідомих зловмисників здійснила напад на поліційний відділок і пограбувала фінансові установи у місті Каметá.
03.12.2020, 12:57
Українського громадянина, якому інкримінують викрадення 17 елітних авто у Люксембурзі, затримали на околиці Тбілісі.
28.11.2020, 15:15
Чоловік, що має на утриманні двох дітей, протягом року систематично обкрадав господарства.
26.11.2020, 13:53