На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

КРИМІНАЛ
04.09.2020, 10:52
На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

Чергову врізку було виявлено у Гадяцькому районі

За матеріалами Останнього Бастіону поліцією було встановлено, що в Гадяцькому районі на скошеному полі поблизу с. Великі Будища, відбулася несанкціонована врізка в газоконденсатопровід. Слідів розливу газоконденсату не виявлено. Станом на тепер на місці НП працює cлідчо-оперативна група Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату_1

Наприкінці липня Останній Бастіон вже повідомляв про масштабне розкрадання суміші рідких вуглеводнів у Зіньківському районі розміром 120 тонн, котре завдавало збитків державі та екології.

Хочемо наголосити, що "Останній Бастіон" неодноразово оприлюднював матеріали про хронічні проблеми у сфері охорони об’єктів нафтогазової галузі.

На цей час охоронні фірми, з котрими АТ «Укргазвидобування» уклало угоди на охорони своїх об’єкті, фактично не здатні забезпечити належну охорону об’єктів УГВ. Про це свідчать системні врізки та крадіжки рідких вуглеводнів з газоконденсатопроводів, котрі періодично виявляються на Полтавщині. 

Крім того, виникає дуже багато питань до того, чому в “Укргазвидобуванні” воліють не помічати розбалансування тиску у своїх кондесатопроводах.  

У попередньому матеріалі Останній Бастіон зазначав про те, що  Сумнівний підбір охоронних фірм та систематичні крадіжки газоконденсату, що завдають шалених збитків державі, породжують чимало питань до керівництва нафтогазової сфери, а саме до Андрія Хоменка, котрий, за наявною в нас інформацією, “знайшов спільну мову” зі злочинними групами та прикриває системні крадіжки рідких вуглеводнів на Полтавщині.

Читайте також:
Кримінал
Прокуратура просить суд збільшити розмір застави Ігорю Коломойському з 510 мільйонів гривень до майже 5,88 мільярда
15 вересня, 21:59
Блоги
Троє відморозків у київському дворі серед білого дня вбили добровольця. Виродкам вдалося підкупити слуг Феміди.
17 серпня, 16:49
Полтава
Експосадовець «заплющував очі» на порушення та навіть надавав практичні поради, як краще приховати незаконну діяльність
21 червня, 13:31
Світ
Банди вимагали від селян заплатити данину, щоб вони могли обробляти свої поля, але селяни цього не зробили.
06 червня, 12:41
Полтава
Організатором незаконної схеми виявився раніше судимий за майнові злочини 24-річний мешканець Полтавської області.
25 квітня, 18:45
Світ
52-річний Томмі Паркконен раптово помер від невідомої хвороби не приходячи до тями в Університетській лікарні Гельсинкі.
11 квітня, 19:26