На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

КРИМІНАЛ
04 вересня, 10:52
На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату

Чергову врізку було виявлено у Гадяцькому районі

За матеріалами Останнього Бастіону поліцією було встановлено, що в Гадяцькому районі на скошеному полі поблизу с. Великі Будища, відбулася несанкціонована врізка в газоконденсатопровід. Слідів розливу газоконденсату не виявлено. Станом на тепер на місці НП працює cлідчо-оперативна група Гадяцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

На Полтавщині знову виявили крадіжку газоконденсату_1

Наприкінці липня Останній Бастіон вже повідомляв про масштабне розкрадання суміші рідких вуглеводнів у Зіньківському районі розміром 120 тонн, котре завдавало збитків державі та екології.

Хочемо наголосити, що "Останній Бастіон" неодноразово оприлюднював матеріали про хронічні проблеми у сфері охорони об’єктів нафтогазової галузі.

На цей час охоронні фірми, з котрими АТ «Укргазвидобування» уклало угоди на охорони своїх об’єкті, фактично не здатні забезпечити належну охорону об’єктів УГВ. Про це свідчать системні врізки та крадіжки рідких вуглеводнів з газоконденсатопроводів, котрі періодично виявляються на Полтавщині. 

Крім того, виникає дуже багато питань до того, чому в “Укргазвидобуванні” воліють не помічати розбалансування тиску у своїх кондесатопроводах.  

У попередньому матеріалі Останній Бастіон зазначав про те, що  Сумнівний підбір охоронних фірм та систематичні крадіжки газоконденсату, що завдають шалених збитків державі, породжують чимало питань до керівництва нафтогазової сфери, а саме до Андрія Хоменка, котрий, за наявною в нас інформацією, “знайшов спільну мову” зі злочинними групами та прикриває системні крадіжки рідких вуглеводнів на Полтавщині.

Читайте також:
Історія про ляльок та ляльковика
16 жовтня, 09:16
В американському місті Лансінґ затримали тринадцять озброєних членів угруповання "Wolverine Watchmen".
10 жовтня, 09:48
Генеральний прокурор як справжній "слуга народу" має постати перед судом за привласнення державного майна.
29 вересня, 11:25
Протистояння навколо Олімпійського коледжу імені Піддубного перейшло з кабінетного в силовий формат.
25 вересня, 21:00
Ільменіт виробництва (ОГХК) відвантажується на адресу ПрАТ «Кримський ТИТАН» в окупованому Криму.
05 серпня, 16:45
ФБР обшукало офіс американської компанії Optima, яку ПриватБанк підозрює у відмиванні виведених з банку грошей
04 серпня, 19:30