На прохання диктатора Сі товариш Кім провокує південних сусідів

СВІТ
17 червня, 12:36
На прохання диктатора Сі товариш Кім провокує південних сусідів
Фото: Yonhap News

Пекін вирішив протестувати обороноздатність Сеула руками своєї маріонетки із Пхеньяна. Як реагуватиме на такі дії Південна Корея, не ясно.

Про чергову спробу режиму Кім Чен Ина змусити уряд у Сеулі гарячково нервувати повідомило місцеве видання Yonhap News. Зазначається, що північнокорейські армійці ведуть незрозумілі будівельні роботи у демілітаризованій зоні.

За минулі 2 тижні війська КНДР спорудили дивні фортифікації: стіни, земляні рви, бліндажі та спостережні пункти. Також вони будують дороги у деяких районах між демаркаційною лінією та Північною лінією розмежування у демілітаризованій зоні.

«Поки неясно, чи вказують ці дії на намір збудувати довгу стіну на північ від демаркаційної лінії чи просто створити оборонні споруди у певних точках. Раніше цього тижня близько 20 північнокорейських солдатів ненадовго перетнули міжкорейський сухопутний кордон і повернулися назад після того, як наші війська зробили попереджувальні постріли.

Зауважу, що під час перетину кордону північнокорейські солдати мали при собі робочі інструменти, такі як кирки та лопати. Ми розцінюємо цю провокацію як спробу перевірити нашу рішучість», — прокоментував стан справ на півострові неназваний в інтересах безпеки представник міністерства оборони Південної Кореї.

Тим часом як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», Кім Чен Ин дав наказ армії КНДР посилити підготовку до війни. Диктатор розраховує перемогти у локальному конфлікті проти сусідів.

На прохання диктатора Сі товариш Кім провокує південних сусідів_1
Читайте також:
Світ
Протягом трохи більш як місяця у 2022 році Північна Корея здійснила дев’ять ракетних випробувань
07.02.2022, 15:21
Світ
Тоталітарний північнокорейський режим здійснив владну перестановку — Кім Чен Ин включив сестру Кім Йо Чжон до ключового державного органу.
13.04.2020, 09:20
Світ
Ді Венс є одним із найбільших критиків допомоги Україні.
10:23
Світ
На 11-му році воєнної агресії РФ проти України громадяни наших держав-партнерів почали толерантніше ставитися до ворога. Москві це на руку.
вчора, 19:22
Світ
План Емманюеля Макрону зривається після приголомшливих результатів парламентських виборів. Ліві сили проти відправлення інструкторів.
14 липня, 19:49
Світ
Судовий процес припинено через дії слідчих, які приховали важливі докази на користь актора.
13 липня, 10:29