На реконструкцію Розсошенської гімназії в Полтавській райраді вже заклали частину суми

ПОЛТАВА
05.01.2017, 12:17
На реконструкцію Розсошенської гімназії в Полтавській райраді вже заклали частину суми

Для реконструкції єдиної в Полтавському районі гімназії в с. Розсошенці в Полтавській районній раді заклали в бюджет 5 млн грн. Загальну вартість робіт орієнтовно оцінили в майже 11 млн грн. 1 млн пообіцяв виділити з бюджету сільради Щербанівський сільський голова Ігор Процик.

Проект реконструкції гімназії 

За словами заступника голови Полтавської райради Олексія Івженка, повна реконструкція навчального закладу зумовлена, зокрема, переповненістю гімназії.

– Діти з Розсошенець змушені їздити в інші школи. Через переповненість гімназії, діти змушені вчитися в «півтори» зміни. Тільки в 1-4 класах начвається 250 учнів. Проект реконструкції дозволить, зокрема, розширити школу, – Івженко.

У Полтавській облраді вже заклали в бюджет 5 млн грн на реалізацію проекту. Невдовзі будуть проводитися тендерні процедури з закупівлі матеріалів, щоб почати роботи з реконструкції улітку під час шкільних канікул, сказав Івженко.

Строки виконання робіт ще не наведені. Сам проект реконструкції будівлі зі внесеними змінами направлений на експертизу.

Проект реконструкції розробив інститут НДІ. Ним передбачено встановлення склопластикових вікон та дверей, використання теплоізоляційних матеріалів для зовнішнього утеплення стін, будівництво шатрового даху.

Також була винесена пропозиція розмістити географічний майданчик у дворі гімназії. 

Читайте також:
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
12 липня, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38