На ремонт вулиць Пирятина витратять понад 1 мільйон гривень

ПОЛТАВА
25 червня, 09:18
На ремонт вулиць Пирятина витратять понад 1 мільйон гривень

Постійна комісія Пирятинської міської ради з питань планування і бюджету розглянула питання про внесення змін до програми благоустрою.

Таку інформацію ввечері 24 червня оприлюднили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

В обговорені, крім міського голови Пирятина, депутатів та чиновників, взяли участь і пересічні мешканці громади.

Зазначається, що на цьогорічний поточний ремонт низки вулиць необхідно 1-1,3 мільйона гривень для придбання щебеню, гранд-висіву і безпосереднє виконання робіт дорожніми службами.

Фахівцями міської ради запропоновано джерела фінансування вказаного заходу з програми покращення благоустрою Пирятинської об’єднаної територіальної громади.

Після тривалого обговорення було вирішено створити робочу групу з депутатів і спеціалістів для додаткового обстеження вулиць, які потребують нагального ремонту.

Читайте також:
Комунальні служби Опішні продовжують осучаснювати відпочинково-ігрові зони у рамках програми покращення благоустрою селища.
08 жовтня, 14:12
На малій батьківщині українського письменника Леоніда Глібова у селі Веселий Поділ привели до ладу однойменну відпочинкову зону.
08 жовтня, 08:59
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
01 жовтня, 12:46
Мешканці Гоголевого створили культурно-відпочинкову зону з лавами, гойдалками та альтанками на березі ставка.
01 вересня, 12:52
У середмісті Пирятина планують технічно переоснастити систему зовнішнього освітлення з метою покрашення безпеки дорожнього руху.
24 серпня, 08:45
Строк гарантії даного виду транспорту 1 рік, термін експлуатації 10 років, а ось кредит за нові тролейбуси Полтава має виплачувати 13 років.
20 серпня, 18:00