На росії готуються до ядерного удару ?

ВІЙНА
27 вересня, 10:15
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Окупанти закуплять пігулки від радіації на суму майже на 5 млн рублів

На порталі Уніфікованої інформаційної системи в галузі закупівель рф з'явилося оголошення про тендер на придбання йодиду калію на суму в розмірі майже 5 млн рублів. Як відомо, цей препарат приймають у випадку радіоактивного ураження.

Постачання фармацевтичної речовини (йодиду калію) призначене для потреб федерального науково-виробничого підприємства «Фармзахист» федерального медико-біологічного агентства росії.

Заявка була розміщена 16 вересня цього року та відредагована 26 вересня. Закупка термінова, адже на її виконання відведено всього чотири дні. Сума покупки становить 4 млн 850 тис. рублів.

На росії готуються до ядерного удару ?_1

Йодид калію приймають при загрозі ядерного ураження. У цьому випадку кожна людина, старша  за два роки, повинна зайняти 125 мг препарату. Доза для дітей до двох років становить 40 мг.

Федеральне медичне та біологічне агентство (FMBA росії) є федеральним виконавчим органом, який забезпечує радіаційну, хімічну, біологічну безпеку країни та населення, а також організацію систем охорони здоров'я підприємств стратегічно значущих галузей з особливо небезпечними умовами праці.

Агентство обслуговує приблизно 3,5 млн людей, які проживають у 20 закритих адміністративних територіальних організаціях, 39 міст-супутників та наукових містечок, розташованих у 54 суб'єктах московії та місто Байконур у Казахстані. 

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності
05 грудня, 15:05
Війна
Всюди, куди б не зайшли росіяни, окупанти завжди встановлюють свої химерні "правила життя", зачищаючи простір від присутності тубільців.
19 листопада, 20:23
Війна
В окупантів на озброєнні було менше півсотні 1В119 «Реостат»
16 листопада, 20:04
Війна
Вторгнення в Україну плавно перетекло у "світову війну". До такого почали привчати російське болото тамтешні пропагандисти.
14 листопада, 08:00
Війна
росія значно знизила активність флоту після атаки безпілотників поблизу Севастополя.
13 листопада, 14:55
Війна
Окупанти продовжують накопичувати ракети для масованого удару
12 листопада, 10:35