На росії продовжуються чистки серед генералів

ВІЙНА
18 червня, 10:35
На росії продовжуються чистки серед генералів

Командувача вдв рф відсторонили через великі втрати серед десантників під Києвом – ISW

Командувач вдв рф генерал-полковник андрєй сєрдюков поплатився своєю посадою за масові втрати в лавах російських десантників.

Про це повідомляє Інститут дослідження війни (ISW).

андрєй сєрдюков, який, ймовірно, керував операцією із захоплення Криму у 2014 році, згодом очолював ординське військове угруповання в Сирії. В січні цього року – керував контингентом ОДКБ, введений у Казахстан для придушення протестів.

"На сєрдюкова поклали відповідальність за низьку ефективність та великі втрати серед російських підрозділів ВДВ, особливо під час операцій у перші тижні після широкомасштабного вторгнення під Києвом", - йдеться у повідомленні.

На заміну сєрдюкову нібито призначили нинішнього начальника штабу Центрального військового округу генерала-полковника Михайла Теплінського, уродженця Донецької області.

"Подальше звільнення та можливі внутрішні чистки вищих російських офіцерів, ймовірно, ще більше погіршать погані можливості російського командування, а також управління та довіру до російських офіцерів", – вважають в Інституті дослідження війни.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує, що наприкінці березня на росії було звільнено командувача 1-ї танкової армії за “нездатність досягти поставлених цілей” у війні проти України.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Війна увірвалася в будинок до кожного росіянина
23 вересня, 11:20
Опінії
Нехай горить воно усе синім полум'ям – чуже, вороже, звіряче.
21 вересня, 12:05
Опінії
Всі "хороші росіяни", це міцна російська система цінностей
20 вересня, 16:15
Політика
Слобожанська офензива і просування української армії на Херсонщині змусило населення РФ усвідомити неминучість розпаду імперії.
15 вересня, 20:56
Опінії
Навіть їхній гундяєвський бог втратив божий лик і «освячує» тавро Zла на убивцях!
15 вересня, 11:05