На росії сім'ям загиблих окупантів дали по пачці пельменів

ВІЙНА
17.02.2023, 17:15
На росії сім'ям загиблих окупантів дали по пачці пельменів

Влада російської Туви "оцінила" життя своїх загарбників, ліквідованих в Україні, в одну пачку пельменів.

Сім'ю ліквідованого на війні в Україні окупанта "підтримали" пачкою пельменів.

Таку "допомогу" отримали мешканці села Алдан-Маадир у російській Туві (Тиві) від місцевої влади.

Тувинські чиновники у п'ятницю, 17 лютого, похвалилися в соцмережі, що присвятили "подарунок" до Нового року, який у Туві святкують 17 лютого за місячним календарем Шагаа.

Сім'я ліквідованого загарбника одержала пельмені у рамках акції Ліпи добро.

Власниця "подарунка" Валентина Ондар – мати трьох синів. Її молодший син був ліквідований на війні в Україні поблизу Лисичанську, йдеться у повідомленні.
 
Крім того, на війні в Україні перебуває і другий син жінки, тож цілком можливо, що до 8-го березня родина отримає ще одну пачку пельменів.
 
Ще одну пачку пельменів чиновники вручили багатодітній родині з таким самим прізвищем - Ондар.

На росії сім'ям загиблих окупантів дали по пачці пельменів_1

Нагадаємо, у російській республіці Тива у вересні 2022 року заявили, що сім'ї мобілізованих отримають по одному барану, 50 кілограмів борошна, два мішки картоплі, а також капусту "за необхідності".

Керівник республіки Тива заявив, що на першому етапі всім сім'ям мобілізованих буде виплачено компенсацію – по 5 тисяч рублів на кожну неповнолітню (до 17 років) дитину викликаного на війну громадянина.

Також керівництво Тиви обіцяє задобрити сім'ї, в яких мобілізували чоловіків, продуктовою допомогою. Зокрема, картоплею, постачанням якої наказали зайнятися місцевим фермерам. 

Читайте також:
Війна
Жителі росії називають путіна та сталіна політиками, які принесли найбільшу користь країні.
26 жовтня, 10:26
Політика
російська пропагандистка Ксенія Собчак оформлює посвідку на проживання в Іспанії.
24 жовтня, 20:14
Політика
Цього тижня стало відомо, що Найдьонишев отримав візи для в'їзду до США і Канади.
17 жовтня, 13:10
Війна
У Запорізькій області ліквідували так званого «воєнкора» пропагандистського видання РИА Новости Івана Зуєва.
16 жовтня, 22:04
Війна
Чоловік російської пропагандистки Маргарити Симоньян Тигран Кеосаян помер, так і не вийшовши з коми.
26 вересня, 14:24
Політика
Кислиця нагадав, що понад 65% росіян підтримують війну.
12 вересня, 20:25