На Шенґенську безвізову зону чекає розширення

СВІТ
06 червня, 16:53
На Шенґенську безвізову зону чекає розширення
Фото: Google

Румунія, Болгарія, Хорватія і Кіпр невдовзі долучаться до угоди Про скасування паспортного митного контролю між країнами ЄС.

Відповідний стретеґічний документ стосовно розширення так званої безвізової Шенґенської зони оприлюднила Європейська комісія.

Пропонується прискорити завершення багаторічного процесу покращення функціонування вільного проїзду у межах єдиного Європейського простору.

Водночас єврочиновники наголошують, що остаточне рішення має з одного боку ухвалити Європейська Рада, а з іншого – бути одноголосно підтримане урядами всіх країн-членів ЄС.

«Обрана стратеґія вимагає завершення розширення Шенґенської зони, щоби Болгарія, Румунія, Хорватія та Кіпр могли повністю отримати вигоду від цього процесу. Перелічені країни успішно виконали необхідні для скасування безвізового режиму вимоги», – йдеться у документі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", в Євросоюзі попередили Володимира Зеленського про ризики втрати безвізу через атаки на антикорупційні органи.

вибір редакції
Читайте також:
Нащадки останнього короля Югославії звернулася з офіційним листом до уряду Чорногорії з вимогою відновлення майнових прав.
21 липня, 08:47
Спільні інфраструктурні проєкти, реалізовані Софією та Атенами, відповідають цілям так званої Ініціативи трьох морів.
09 липня, 08:37
Схоже на те, що колективні органи влади об'єднаної Європи відмовляються вчитися на власних і чужих помилках, зокрема у питаннях міграції.
30 березня, 11:37
Боячись справедливого вироку, ексбійці "Армії визволення Косова" просять президента США втрутитися у судовий процес над своїми командирами.
26 березня, 10:24
Етнічного бошняка Фікрета Абдича, звинуваченого Хорватією у воєнних злочинах, обрали головою муніципалітету Велика Кладуша.
18.11.2020, 08:59
Албанія та Греція готові до дипломатичного вирішення давньої прикордонної суперечки в Іонічному морі за допомогою Міжнародного суду.
22.10.2020, 09:32