На Сицилії провели масштабну операцію проти мафії, десятки затриманих

СВІТ
23.11.2020, 18:25
На Сицилії провели масштабну операцію проти мафії, десятки затриманих
Фото: ANSA

Італійська поліція в понеділок обшукала 12 місць збуту наркотиків в сицилійському місті Катанія, заарештувала 80 осіб.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ANSA.

Карабінери заявили, що вони "ліквідували 12 великих ринків наркотиків" в робочому районі Сан-Джованні: "Цей квартал є історичним оплотом наркотрафіку і торгівлі наркотиками в Східному сицилійському місті".

За даними поліції, 101 людина була поміщена під слідство за підозрою у зв'язках з мафією, незаконному обігу наркотиків, поширенні наркотиків і незаконному зберіганні зброї.

За словами поліції, різні банди були територіально автономні, але перебували під контролем групи "Ніцца", що належить домінуючому в Катанії клану Коза Ностра, сім'ї Сантапаола-Ерколано, якою керував з в'язниці супербосс Бенедетто "Нітто" Сантапаола.

До операції було залучено понад 400 карабінерів з провінційного командування Катанії.

За даними поліції, серед 80 заарештованих були двоє неповнолітніх.

Заступник міністра оборони Анджело Тофало привітав карабінерів з успіхом операції, що отримала назву "Скандербег".

"Ще один важкий удар було завдано по злочинних і мафіозних організаціях", - сказав він.

Читайте також:
Кримінал
Захист заявив, що Дмитрука «катувала СБУ».
05 березня, 16:26
Кримінал
Вона стосується привласнення нафтопроводу, відмивання €29,9 млн.
03 березня, 12:11
Кримінал
Правоохоронці помітили шахрайські кол-центри. Але ще не точно.
26 лютого, 15:57
Кримінал
За рік «заробили» понад мільйон доларів.
23 лютого, 11:51
Кримінал
Нардеп Гунько отримав чотири роки в’язниці. Він був взятий під арешт у залі суду.
09 лютого, 17:16
Кримінал
Правоохоронці викрили організовану групу, яка налагодила незаконне постачання кокаїну з країн ЄС до України.
29 січня, 17:39