«На суху» довелося відкривати плавальний сезон полтавському басейну «Дельфін»

ПОЛТАВА
16.09.2014, 14:57
«На суху» довелося відкривати плавальний сезон полтавському басейну «Дельфін»

Плавальний сезон у полтавському басейну «Дельфін» довелося розпочати без води.

Через економію теплоносіїв на опалення місцева влада не подала спортивному закладу газ, який необхідний для підігріву води.

Зараз вихованці «Дельфіну» і атлети, які тренуються в басейні, випробовують «сухий заплив»: підвищують свою загальну фізичну підготовку на кромці – без якої спортивне тренування не обходиться. Виявилося, на суші можна виконувати низку вправ необхідних для плавальної підготовки.

За словами завуча ДЮСШ №3 з плавання В. Чазової на перше вересня в її закладі плаванням при басейні займаються понад 600 дітей. Це дуже багато для одного басейну, тепер же в учнів доступу до води немає зовсім.

Також з кінця серпня «Дельфін» набирає дитячу групу початкової підготовки «лягушатник», де безкоштовно навчаються плаванню юні спортсмени.


Читайте також:
Полтава
У Полтаві понівечили 400-річний дуб.
08 квітня, 09:15
Полтава
Такер Карлсон назвав погрози Трампа на адресу Ірану «огидними».
08 квітня, 06:23
Полтава
Бив по голові та пхав до рота платіжки.
07 квітня, 13:05
Полтава
Шестиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи та чемпіонка світу з боксу Анжела Торська відзначає День народження.
30 березня, 09:45
Полтава
Яка дозволяє племʼю єхидни розділяти гаруючи
25 березня, 12:35
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58