На території Терешківської громади побільшало патрульних поліції

ПОЛТАВА
06.09.2019, 07:16
На території Терешківської громади побільшало патрульних поліції

Після оголошення мешканцями Терешківської об'єднаної територіальної громади створення ініціативної групи для формування громадської охорони, у Полтавській поліції заметушилися.

Начальник штабу УМВС України в Полтавській області Андрій Замахін заявив про посилення патрулювання сільських вулиць у Терешках, Копилах і Нікольському. Відповідну інформацію він оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зазначається, що поліція почала превентивне відпрацювання правопорушень, розкриття злочинів, забезпечення громадської безпеки у Терешківській ОТГ. Перші патрулі вийшли на вулиці у четвер, 5 вересня.

На території Терешківської громади побільшало патрульних поліції_1

Читайте також:
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12.12.2025, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11.12.2025, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09.12.2025, 08:32
Полтава
Мільйони для поліції — і ще окремо на охорону: для чого місто наймає приватних охоронців?
04.12.2025, 15:19