На варті психічного здоров’я воїнів – У ЗСУ святкують День психолога

ВІЙНА
23 квітня, 19:55
На варті психічного здоров’я воїнів – У ЗСУ святкують День психолога
Фото: update.com.ua

Військові розповіли про особливості роботи військового психолога.

23 квітня в Україні традиційно відзначають всеукраїнський День психолога. За роки збройної агресії Російської Федерації на Сході України робота психологів набула нового змісту і повноцінно увійшла в усі сфери діяльності нашого війська.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС, там розповіли про специфіку діяльності військового психолога.

Зараз психологічна служба займає важливе місце у Збройних Силах України, адже військовий психолог дає рекомендації командирам з приводу кожного військовослужбовця та працює у різних напрямках.

Тож у штабі ООС зазначили, що в лавах Збройних Сил України є чимало фахівців, які допомагають воїнам проходити через складні життєві ситуації та знаходити в собі потенціал, аби рухатися далі. 

Однією з тих, хто сьогодні стоїть на варті психічного здоров’я українських воїнів є Олена Полуянова – офіцер-психолог Збройних Сил України, на прикладі якої військові розповіли про особливості роботи військового психолога.

Так, сьогодні Олена виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил. Дівчина розповідає, що це справа нелегка, але вдячна. “Бо немає кращої нагороди ніж усміхнені та натхненні обличчя бойових побратимів”.

“Кожен з нас воює на своєму місці. Моя зброя – це емпатія та підтримка особового складу. Бійцям потрібно аби їх не тільки вислухали, а й почули. Знайти правильні слова буває нелегко, але знаю, що хлопцям ще важче”, – ділиться особливостями роботи дівчина.

Зауважимо, що Олена ще з дитинства мріяла пов’язати своє життя з психологією. Проте початок російської збройної агресії спонукав її поєднати дитяче захоплення з військовою справою.

Читайте також:
20 листопада 1989 року Генеральною асамблеєю ООН була прийнята Конвенція про права дитини, яка вважається світовою конституцією для дітей.
01 червня, 15:36
Державним Гімном України є пісня «Ще не вмерла України і слава, і воля» на слова Павла Чубинського і музику Михайла Вербицького.
10 березня, 14:53
9 березня день народження українського генія та пророка.
09 березня, 17:30
Від Кірібаті до Самоа: де Новий рік зустрічають найраніше і найпізніше?
31.12.2020, 19:21
Символічну пляшку шампанського розкорковують о 19.00 — саме в цей час настає Новий рік в Україні.
31.12.2020, 17:43