На війні головне – відчувати момент

ВІЙНА
20.11.2022, 07:34
На війні головне – відчувати момент

Це стосується як бойових дій, так і пауз. Проблема в тому, що більшість людей не вміє, не хоче і не може ними правильно користуватися.

Якщо ми тут із вами у тилу не беремо безпосередню участь у бойових діях, то замість них у нас ракетно-дронові удари. А паузи – є паузи, і от з цим проблема в тилу, щоби не сказати катастрофа...

Катастрофа у тому, що більшість людей не вміють, не хочуть та не можуть від природи ними правильно користуватися. Одні міцно підсіли на адреналінову голку і бігають по соцмережах у пошуку дози, емоції, при тому байдуже якої – позитивної чи негативної.

«Ну, будь ласка, ну хай десь буде срачик... Ну, хоча б на тему одягу якоїсь відомої особи! Ну, будь ласка, будь ласочка...». І тому подібні скиглення.

Інші ж недобросовісно цим користуються, продукуючи апокаліптичний контент, розпалюючи політичні баталії чи просто накидує на старий вентилятор, аргументуючи це "високочолими" аргументами, на кшталт: «А що, знову "не на часі?" –  На часі!», при тому і духу таких людей не було в березні 2022-го року...

І це замість того, щоби просто видихнути, зібратися з силами, краще підготуватися і запастися. От зараз розганяють якийсь "апокаліптичний сценарій" про те, що «всі від нас втомилися, а росіяни ракети роблять і нову хвилю мобілізації проведуть і взагалі – Володимир Зеленський погодиться на паузу».

Запитайте себе: кому потрібно продукувати та просувати подібне вам в голову? Кому потрібно щодня нагнітати про блекаут, кому потрібно щодня вишукувати "зраду"?..

Відповіли? Так отож!

Від кого ми багато років чуємо: «Замёрзнете без нашего газа»? Від кого ми зараз чуємо: «Вобьём Украину в XVIII-й век?». Отож ще раз!

Тому, коли ви читаєте різні апокаліптичні прогнози, віщування та типу "аналітику" на вищезгадані теми знайте, перед вами або:

  • "адреналіновий дилер", який вашим коштом женеться за підписниками під час оперативної паузи, бо потім він в підвалі сидітиме і не вякатиме;
  • ворожа агентура, яка досконало володіє Українською і давно переконала вас, що він "свій".
Не ведіться ні на перших, ні на других!

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Світ
Громадяни північної країни-сусідки висловлюють небажання долучатися до російської кривавої авантюри на українській землі.
25 січня, 07:03
Опінії
Коли у нації є совість, вона зносить іракліїв. Якими б вони не були «мрійниками» і «демократами».
24 січня, 11:26
Опінії
Пересічним громадянам великі суми грошей застелили очі. Причому грошей тих, хто їх залужив кров'ю і потом, боронячи нас від росіян.
15 січня, 09:23
Війна
Нові правила військового обліку в Україні
05 січня, 11:51
Виміри
Наперекір негараздам і викликам долі дивимося у величне Майбутнє з твердим оптимізмом заради спільної для всіх українців Мети.
31.12.2022, 22:23
Опінії
Жодних принципів, жодної мети покращення, жодного майбутнього ні країни, ні громадян у країні з ними не побудувати
10.12.2022, 10:31