На вимогу Коломойського Зеленський буде «робити» українців разом із Аваковим

УКРАЇНА
29.08.2019, 10:44
На вимогу Коломойського Зеленський буде «робити» українців разом із Аваковим

Володимир Зеленський вважає, що Арсен Аваков має залишитися міністром внутрішніх справ у новому уряді. Тому він закликав нардепів «Слуги народу» підтримати призначення Авакова на посаду очільника МВС.

Про це Зеленський сказав під час зустрічі з депутатами «Слуги народу» 28 серпня, повідомляють джерела «Нового Времени».

Зеленський заявив, що підтримує появу «нових облич» в Кабінеті міністрів, але наразі вважає Авакова незамінним.

Учора, 28 серпня, громадські активісти пікетували Адміністрацію президента з вимогою не допустити подальшого перебування Авакова на посту міністра внутрішніх справ або будь-якій іншій високій посаді. Акцію підтримали у деяких регіонах.

Водночас Ігор Коломойський в інтерв’ю «Цензору» заявив, що Аваков залишиться на своїй посаді. «У мене навіть немає сумнівів, що Аваков буде міністром. По-перше, немає іншої кандидатури на цей пост, а друге – у країні повинні бути якісь стабільні речі. Я думаю, збережеться і міністр фінансів Маркарова. Ці гідні люди на своєму місці гідно працюють», – сказав олігарх.

З огляду на таку позицію Коломойського імовірність того, що Аваков буде позбавлений влади, мінімальна.

UPD. Як повідомляє УНІАН, Володимир Зеленський на засіданні фракції «Слуги народу» запропонував залишити Арсена Авакова на посаді очільника МВС. Те ж саме стосується очільниці мінфіну Оксани Маркарової.