На вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві розпочалися будівельні роботи

ПОЛТАВА
11.11.2021, 11:43
На вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві розпочалися будівельні роботи

Як ми й передбачали, попри пафосні заяви прокуратури, будівельні роботи розпочалися.

Вірогідно, отримавши бажані сотні квадратних метрів офісної та житлової площі, поліція та прокуратура дала "зелене світло" скандальній забудові.

Полтавці уже неодноразово ставали свідками "принципових" розслідувань кримінальних справ відносно свавілля чиновників та забудовників, результатом яких ставали елітні помешкання, оформлені на дружин, коханок, коханців, та інших. Чому є яскраві докази будівництва десятків тисяч квадратних метрів на самозахоплених землях Міністерства оборони,  зокрема за адресами: Майдан Незалежності, 1,б, Ляхова, 10, у яких розмістилися офіси та помешкання Мамая, прокурорів, податківців, поліціянтів, і т.д.

Про початок будівельних робіт на вул. Героїв АТО, 81 повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook Hanna Melnikova.

Нагадаємо, що минулого тижня люди зібралися під стінами Полтавської міської ради та вчергове були проігноровані владою.

Після цього в Полтавській обласній прокуратурі пафосно заявили про те, що у рамках розслідування кримінального провадження за клопотанням слідчого, погодженого прокурором, слідчим суддею Октябрського районного суду Полтави на земельну ділянку, розташовану на вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві, накладено арешт із забороною будь-яким фізичним та юридичним особам розпоряджатися, відчужувати і користуватися цією ділянкою. 

Читайте також:

Як бачимо, судова заборона ніяк не вплинула на плани забудовника, котрий завіз техніку на будівельний майданчик та розпочав будівельні роботи.

Наразі в Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутня ухвала суду про накладення арешту на земельну ділянку з кадастровим № 5310137000:18:007:0364 по вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві.

В державному реєстрі речових прав на нерухоме майно станом на сьогодні відсутні відомості про накладення арешту на дану земельну ділянку, хоча повідомлення обласної прокуратури з'явилося 8-го листопада, слідчий до цього часу не вжив всіх необхідних заходів для виконання ймовірної ухвали суду, на яку посилаються в Полтавській обласній прокуратурі.

На вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві розпочалися будівельні роботи_1
На вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві розпочалися будівельні роботи_2

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та інформації з державного земельного кадастру, власником земельної ділянки є Територіальна громада міста Полтави в особі Полтавської міської ради. Вказана земельна ділянка була передана в оренду ТОВ "ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "ПРОВІЗОР" згідно договору оренди земельної ділянки від 19 березня 2021 року. Строк дії договору оренди до 19 березня 2023 року.

На вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві розпочалися будівельні роботи_3
На вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві розпочалися будівельні роботи_4

08 червня 2021 року  ТОВ "ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "ПРОВІЗОР"  було укладено договір з генеральним підрядником, яким виступає ТОВ "Логос".

Саме ТОВ "Логос" і розпочало сьогодні будівельні роботи.

На вул. Героїв АТО, 81 у Полтаві розпочалися будівельні роботи_5

Ми продовжуємо слідкувати за подальшим розвитком подій.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Такі вони справедливість і правосуддя в Україні за часів "президента Голобородька" і його "слуг неукраїнського народу".
14 січня, 10:06
Данілов не лише не читав Закон України «Про санкції», але не має навіть середньої освіти
13 січня, 14:55
Чи буде справедливість у судах, якщо до ВРП будуть обрані такі люди, як Лариса Гольник?
27.12.2021, 19:33
Уклоніст Зеленський хоче, аби українські жінки відслужили за нього. Уряд і парламент цілковито підтримують цю "ініціативу".
24.12.2021, 10:25
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?
23.12.2021, 16:25
Миколаївська обласна рада розірвала контракт із головним лікарем обласної інфекційної лікарні Світланою Федоровою.
22.12.2021, 10:33