На в’їздах в Полтаву перевіряють транспорт на зброю

ПОЛТАВА
11.10.2014, 13:11
На в’їздах в Полтаву перевіряють транспорт на зброю

При в’їздах на територію регіону зі сторін Харкова, Дніпропетровська та Києва правоохоронні органи посилили контроль. Перевіряються транспортні засоби, що в’їжджають до Полтавської області з південно-східних регіонів держави.

На стаціонарних постах Державтоінспекції «Чутове», «Сухинівка» та «Лубенський», що розташовані на автодорогах державного значення, цілодобово чергують правоохоронці та громадськість з метою недопущення ввезення на територію області зброї, боєприпасів, та вибухонебезпечних речовин.

Про це повідомляє в УМВС в Полтавській області.

Спільні наряди, ідеться в повідомленні, проводять профілактичні заходи, спрямовані на виявлення правопорушників, які своїми діями створюють загрозу для життя громади Полтавщини.

Також УМВС звітує про перший вилов таких «блок-постів».

Так, працівниками взводу з обслуговування стаціонарного посту №2 на 109 кілометрі автодороги Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, був затриманий автомобіль «УАЗ», під керуванням 38-річного мешканця міста Дніпропетровськ. Під час огляду транспортного засобу було виявлено патрони калібру 5.45 до автомата АК-74 в кількості 3117 штук. Автомобіль з водієм передано слідчо-оперативній групі Кобеляцького райвідділу міліції для подальшої перевірки.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00