Наближені до уряду Туреччини підприємці викупили оборонний завод у Фінляндії

СВІТ
17.10.2019, 08:26
Наближені до уряду Туреччини підприємці викупили оборонний завод у Фінляндії

Турецький фонд "OYAK" придбав 70% акцій оборонного підприємства "Miilux Oy", що знаходиться у місті Рааге в Фінляндії.

Відповідну інформацію оприлюднили журналісти видання "YLE". Повідомляється, що у раду директорів вказаного фонду входять наближені до Реджепа Тайїпа Ердогана особи.

Як вдалося з'ясувати, підприємство "Miilux Oy" виготовляє сталь для бронетранспортерів, які використовує турецька армія. Тепер заморожене європейськими країнами постачання озброєння Туреччина зможе обійти маючи власний оборонний завод на території Фінляндії.


Читайте також:
Світ
Нещодавно про схожий інцидент повідомляла інша компанія з розробки ШІ.
17:05
Світ
Галапагоські острови тривалий час були одним із найважливіших місць для вивчення еволюції.
16:43
Світ
Нове дослідження показує, що кількість небезпечних днів із «пожежонебезпечною погодою» зросла більш ніж удвічі за останні 50 років.
13:28
Світ
Понад 40 тисяч мігрантів могли прорватися до іспанського анклаву Сеута.
11:39
Світ
ШІ-компанії масово скуповують паперові книги і знищують їх після сканування.
11:00
Світ
Перший етап відбору пройшов у форматі закритого голосування, а остаточне рішення залежатиме від постійних членів Ради Безпеки.
06:30