НАБУ та САП завершили розслідування справи про хабар щодо депутата Миргородської міської ради.

КРИМІНАЛ
23 травня, 15:25
НАБУ та САП завершили розслідування справи про хабар щодо депутата Миргородської міської ради.

Депутата затримали детективи НАБУ під час отримання хабаря у розмірі 66,7 тисячі доларів за вирішення земельного питання.

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи стосовно депутата Миргородської міської ради, члена земельної комісії, що був викритий на отриманні неправомірної вигоди.

Про це повідомили  в НАБУ.

За даними слідства, посадовець вимагав неправомірну вигоду у розмірі 66,7 тисячі доларів США від місцевого фермера за користування земельними ділянками та оренду нових.

Депутат обіцяв проголосувати за прийняття потрібного рішення на земельній комісії та сесії міської ради, а також забезпечити достатню кількість голосів за прийняття цього рішення.

29 листопада 2023 року НАБУ, САП та СБУ затримали депутата на гарячому у момент передачі грошових коштів. На наступний день йому була повідомлена підозра за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

НАБУ та САП завершили розслідування справи про хабар щодо депутата Миргородської міської ради._1НАБУ та САП завершили розслідування справи про хабар щодо депутата Миргородської міської ради._2НАБУ та САП завершили розслідування справи про хабар щодо депутата Миргородської міської ради._3НАБУ та САП завершили розслідування справи про хабар щодо депутата Миргородської міської ради._4НАБУ та САП завершили розслідування справи про хабар щодо депутата Миргородської міської ради._5НАБУ та САП завершили розслідування справи про хабар щодо депутата Миргородської міської ради._6

Видання «РБК-Україна» з посиланням на власні джерела повідомляло, що затриманим є депутат Михайло Лавицький, представник партії «Рідне місто».

Михайло Лавицький
Михайло Лавицький

Вищий антикорупційний суд 1 грудня призначив йому заставу – 805 тис. 200 грн.

Лавицький спершу планував оскаржити ухвалу в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду, але потім відмовився.

Про це відомо з ухвали суду від 12 грудня.

Апеляцію подавав захисник підозрюваного, щоб оскаржити суму застави, яку призначив ВАКС. Невдовзі Лавицький подав заяву, де просив суд закрити апеляційне провадження, яке задовольнила Апеляційна палата ВАКСу.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Полтава
Українські захисники Іван Гайдар і Віктор Шевченко тепер увічнені у мармурі. Пам'ятний захід відвідали сотні жителів Миргорода.
25 січня, 08:20
Кримінал
27-річний мешканець Великих Сорочинців керував мопедом у сп'янілому стані.
09.06.2020, 08:45
Полтава
Попри карантинні обмеження, миргородська влада зробить все, аби містяни мінімально їх відчували.
15.04.2020, 09:40
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
вчора, 18:21
Кримінал
Обшуки проводять і в ФК «Єдиний Простір» (монопольна платіжна система в застосунку «Дія»). Але Ігорю Зотьку дозволили втекти на Кіпр.
20 червня, 11:25