НАБУ відкрило кримінальні провадження щодо Мустафи Найєма та Олександра Кубракова

КРИМІНАЛ
28.11.2023, 18:35
НАБУ відкрило кримінальні провадження щодо Мустафи Найєма та Олександра Кубракова

Кримінальні провадження було відкрито у 2023 році, але підозри фігурантам так і не оголосили.

ВАКС обрав міру запобіжного заходу нардепу Сергію Лабазюку у вигляді тримання під вартою у СІЗО.

Під час розгляду справи залишилось без відповіді питання про кримінальні справи щодо Кубракова і Найєма.

У засіданні захисники депутата неодноразово згадували Мустафу Найєма та віцепрем’єр-міністра з відновлення — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.

Адвокати зазначили, що Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальні провадження, де фігурують Кубраков і Найєм, причому їхні номери було озвучено адвокатами Лабазюка.

За інформацією сторони захисту, у лютому 2023 року НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо віцепрем’єра Олександра Кубракова, але йому підозри не оголошували.

У серпні 2023 року було відкрито кримінальне провадження, де згадувався Мустафа Найєм.

Кримінальне провадження проти нардепа Сергія Лабазюка правоохоронці внесли до ЄРДР лише 25 серпня, а підозру оголосили 21 листопада.

Олександр Кубраков та Мустафа Найєм є свідками в справі Лабазюка, а захисники депутата зазначили, що доля кримінальних проваджень щодо топпосадовців наразі невідома.

Прикметно, що ТОП-посадовці, яким Лабазюк пропонував хабар, перебувають на гачку у НАБУ і тепер їх легко можуть звинуватити у провокації хабаря, а нардеп Лабазюк може уникнути покарання.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Вони вбили жителя Кременчука та готували вбивства поліцейського та депутата Полтавської обласної ради.
14 лютого, 17:35
Війна
Військова прокуратура області розслідує цей інцидент.
09 лютого, 18:36
Світ
Жаїру Мессіашу Болсонару загрожує багаторічне ув'язнення, якщо суд пристане на бік позивачів. Ними є індіанці із кількох штатів в Амазонії.
23 січня, 06:09
Політика
Екснардепи-регіонали разом з керівництвом ДП «Укрвугілля» розкрадали стратегічні запаси вугілля та використовували їх на своїх ТЕЦ
20.12.2023, 11:30
Полтава
На території кількох районів ВКРівці і колишні правоохоронці розмістили туші дохлих свиней і кабанів вздовж нафтопродуктопроводів.
17.11.2023, 11:53