Наче павуки у банці: СБУ затримала полковника «Альфи» за підозрою у підготовці замаху

КРИМІНАЛ
23.01.2021, 15:36
Наче павуки у банці: СБУ затримала полковника «Альфи» за підозрою у підготовці замаху

Конфлікт інтересів всередині вітчизняної спецслужби набуває небачених обертів.

Яскравим свідченням є затримання полковника Андрія Расюка з лав підрозділу "Альфа", поінформував на своїй сторінці у Facebook головний редактор видання "Цензор.Нет" Юрій Бутусов.

Співробітнику Служби безпеки України інкримінують підготовку вбивства бригадного генерала і начальника Управління внутрішньої безпеки Андрія Наумова.

Головний
Головний "рішала" в СБУ Андрій Наумов

За словами журналіста Бутусова, замовником замаху виступає колишній заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний, якого вже оголошено у розшук і заборонено виїзд з України.

«Безпрецедентна подія в історії нашої спецслужби! За підозрою в організації вбивства затримали Андрія Расюка. Наші джерела повідомляють, що полковник СБУ нібито збирався перерахувати гроші за вбивство, не багато ні мало, "правої руки" та друга Івана Баканова – начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова, колишнього прокурора і чиновника, якому президент Володимир Зеленський нещодавно надав звання бригадного генерала. Не менш дивовижно, що за даними СБУ, замовником вбивства Наумова, нібито виступив... Дмитро Нескоромний, теж полковник СБУ, який тепер без посади. Важко знайти слова. Фактично, сьогодні керівництво СБУ заявило, що в оточенні Баканова почалися відкриті кримінальні розбірки між групами впливу», – зазначає головний редактор "Цензор.Нет".

А проте, сам Наумов зробив у спецслужбі справді карколомну кар'єру: всього за рік перебування на пристойній посаді, він вперше в історії СБУ зробив своє скромне Управління внутрішньої безпеки Головним управлінням (по суті найвпливовішою структурою в СБУ).

Вірогідний замовник вбивства Дмитро Нескоромний
Вірогідний замовник вбивства Дмитро Нескоромний

Тепер будь-які питання щодо митниці чи різних кримінальних справ, лейтенант Баканов вирішує через бригадного генерала Наумова, який по суті став символом корупції та вседозволеності вітчизняної спецслужби, затьмаривши таких попередників – Демчину і Семочка.

«Звісно, не виключено, що під час корупційних розбірок і переділу сфер "доїння" бізнесу між Главком внутрішньої безпеки й Главком "К" СБУ, Наумов розіграв свою карту. Ймовірно для того, щоби дискредитувати конкурентне угруповання. А затримання Расюка – просто спектакль для підкреслення власної значущості й незамінності в очах Зеленського і Баканова, які на такого роду піар добре реагують. Але вся ця історія вже зараз однозначно нам усім показує, що за Баканова головним завданням СБУ є: боротьба за тіньові фінансові потоки, усунення конкурентів, назагал все що завгодно, крім реальних реформ», – підсумував журналіст Бутусов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що голова Служби безпеки України подав "гаранту" указ на звільнення свого першого заступника Руслана Баранецького.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Ґебня знайшла новий спосіб вивозити власних дітей за кордон, якщо вони потрапили під санкції Заходу і до українського сайту "Миротворець".
28 серпня, 18:12
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08 квітня, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18 березня, 19:14
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15 січня, 15:42
Новини
Українські орли не ловлять мух, адже у них є вища мета.
27.12.2021, 14:09
Світ
Співробітники Центрального розвідувального управління США мають прямий стосунок до творця криптовалюти Bitcoin.
10.12.2021, 12:29