Націоналізація «Приватбанку» як дзеркало тридцятирічної олігархії

ПОЛІТИКА
22.08.2025, 22:41
Націоналізація «Приватбанку» як дзеркало тридцятирічної олігархії

Три десятиліття грабунку: як олігархічна система тримала Україну в пастці.

Насправді історія націоналізації «ПриватБанку» — це ретроспектива всіх відносин у державі протягом більш ніж чверті століття.

Коломойський був класичним бізнесменом-павуком. Отримуючи контроль над тим чи іншим бізнесом, він повністю його знекровлював, поступово позбавляючи всіх реальних активів.

Але ж питання не лише в ньому та його бізнес-партнерах, великих чи малих. Величезна кількість людей працювала на нього, забезпечуючи управлінську, юридичну, піар-складову його бізнесової діяльності павука.

Можна згадати безліч осіб, починаючи від Дубилета, Міндіча, Зеленського і закінчуючи, наприклад, Олександром Ткаченком чи Андрієм Герусом, який відповідав за піар-дискредитацію системи ціноутворення на електроенергію на базі «Роттердам+», що позбавила Коломойського можливості отримувати дешеву електроенергію для його феросплавних заводів.

Сотні, якщо не тисячі, людей фінансувалися Коломойським для того, щоб вони допомагали йому безкарно грабувати Україну протягом майже трьох десятиліть.

І ось усі ці люди не вважаються тими, кому мало б бути огидно подавати руку, а тим більше — мати з ними будь-які справи.

Хоча всі їхні прізвища відомі й не є великим секретом, за що вони отримували кошти від найбільш одіозного олігарха України.

Автор : Борис Кушнірук
Читайте також:
Позиція
Чому профілактична медицина в Україні досі існує лише на папері?
03 лютого, 19:52
Опінії
Мародери, чужинці й війна, яку неможливо виграти без сили.
02 лютого, 09:00
Новини
У сьогоднішній, найтемніший час для країни, давайте поговоримо про її світанок, бо від нього залежить увесь майбутній день.
24 січня, 20:38
Опінії
Голова МВФ порадила українцям не жалітися на відсутність електрики, холод і армагедон, а «вставати зранку і ричати».
22 січня, 13:35
Опінії
Люди часто плутають поняття «нація» і «національність».
13 січня, 12:52
Політика
Нехай 2026 рік буде продуктивнішим за попередній і принесе українцям таку жадану перемогу над внутрішніми та зовнішніми ворогами.
31.12.2025, 20:35