Національний фонд досліджень України шукає благодійників для підтримки науковців

26.12.2022, 17:34
Національний фонд досліджень  України шукає благодійників для підтримки науковців
Фото: google

Розпочато фандрейзингову кампанію, що спрямована на залучення позабюджетних коштів на поновлення грантової підтримки проєктів

Фандрейзингова кампанія Національного фонду досліджень України спрямована на залучення позабюджетних коштів на, але не виключно, поновлення грантової підтримки проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, реалізацію яких через збройну агресію рф не було продовжено та розпочато в 2022 році, а також на грантову підтримку проєктів за іншими напрямами у межах нових конкурсів.

Джерела фінансування:

- благодійництво – реалізується через безоплатну передачу у власність Фонду коштів задля досягнення мети Стратегії;

- спонсорство – добровільна фінансова, організаційна та інша підтримка фізичними та юридичними особами фандрейзингових ініціатив Фонду.

Фонд звертається до усіх благодійників та інвесторів, які можуть бути зацікавлені у наукових дослідженнях і розробках, долучитися до проєкту та надати можливу допомогу науковцям і освітянам України. Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті НДФ за посиланням.

Національний фонд досліджень України — державна бюджетна установа, створена Урядом України у 2018 році відповідно до Закону України “ Про наукову і науково-технічну діяльність”. Згідно із законодавством Фонд є спеціальним інструментом реалізації державної політики, за допомогою якого здійснюється фінансування заходів, спрямованих на всебічний  розвиток української науки як основного чинника економічного зростання держави. Діяльність фонду спрямована на створення сприятливих умов для максимальної реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері наукової і науково-технічної діяльності на принципах змагальності та наукового лідерства.

Читайте також:
Життя
Штучний інтелект допоміг американським науковцям виявити до 300 виразів морди чотирилапих улюбленців. Вивчення лицьових сигналів тривають.
вчора, 21:47
Життя
Під час експерименту з'ясовано вплив часток синтетичного полімеру на різних етапах життя гризунів. Людей виявлені зміни теж стосуються.
13 січня, 12:34
Життя
Завдяки імунній системі ми маємо шанс протистояти прихованим загрозам.
01 січня, 11:27
Життя
Скільки саме нейронів, кровоносних судин і інших елементів роблять нас такими, якими ми є?
31.12.2024, 11:07
Життя
Мозок представників виду Homo sapiens sapiens опрацьовує інформацію зі швидкістю близько 10 біт на секунду. Науковцям вдалося з'ясувати це.
29.12.2024, 18:41
Історія
Прадавні геноми, — останнє слово у питанні про походження індоєвропейських мов. Науковці знову приголомшили широкий загал.
29.12.2024, 14:07