Національний фонд досліджень України шукає благодійників для підтримки науковців

26.12.2022, 17:34
Національний фонд досліджень  України шукає благодійників для підтримки науковців
Фото: google

Розпочато фандрейзингову кампанію, що спрямована на залучення позабюджетних коштів на поновлення грантової підтримки проєктів

Фандрейзингова кампанія Національного фонду досліджень України спрямована на залучення позабюджетних коштів на, але не виключно, поновлення грантової підтримки проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, реалізацію яких через збройну агресію рф не було продовжено та розпочато в 2022 році, а також на грантову підтримку проєктів за іншими напрямами у межах нових конкурсів.

Джерела фінансування:

- благодійництво – реалізується через безоплатну передачу у власність Фонду коштів задля досягнення мети Стратегії;

- спонсорство – добровільна фінансова, організаційна та інша підтримка фізичними та юридичними особами фандрейзингових ініціатив Фонду.

Фонд звертається до усіх благодійників та інвесторів, які можуть бути зацікавлені у наукових дослідженнях і розробках, долучитися до проєкту та надати можливу допомогу науковцям і освітянам України. Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті НДФ за посиланням.

Національний фонд досліджень України — державна бюджетна установа, створена Урядом України у 2018 році відповідно до Закону України “ Про наукову і науково-технічну діяльність”. Згідно із законодавством Фонд є спеціальним інструментом реалізації державної політики, за допомогою якого здійснюється фінансування заходів, спрямованих на всебічний  розвиток української науки як основного чинника економічного зростання держави. Діяльність фонду спрямована на створення сприятливих умов для максимальної реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері наукової і науково-технічної діяльності на принципах змагальності та наукового лідерства.

Читайте також:
Життя
Фізики з'ясували, що деякі рецептори ссавців мають унікальні властивості. У процесі еволюції розвинулися різні типи магнітних сенсорів.
09 лютого, 10:34
Історія
Фібоначчі та його послідовність: Код природи та мистецтва
08 лютого, 07:18
Життя
Молюски стали екологічними датчиками чистоти води
07 лютого, 17:24
Життя
Медики Женевської університетської клініки здійснили приголомшливе відкриття. З'ясовано, що музика зміцнює деякі нейронні зв'язки у мозку.
06 лютого, 14:53
Світ
Спеціальний гелікоптер «Ingenuity» допоміг розрахувати рухомі хвилі газів на поверхні «Червоної планети». Швидкість перевершила очікування.
02 лютого, 15:18
Історія
Близько 240 року до Різдва Христового давньогрецький філософ, на ім'я Ератосфен, зробив відкриття. Воно продовжує дивувати людей і по нині.
27 січня, 21:49