Надзусилля Єрмака й Зеленського мали гідний результат

Опінії
07.12.2023, 16:30
Надзусилля Єрмака й Зеленського мали гідний результат

Нас у США тепер не підтримують не лише республіканці, але й демократи.

Громадсько-політичний діяч і політолог

Не лише Палата Представників, але й Сенат. Показало пробне голосування. У Сенаті є більшість у демократів і також прихильне ставлення до України серед абсолютної більшости республіканців. При голосуванні не стало голосів, хоча частина республіканців усе ж голосували «За». Зеленське зробило неймовірне — знищило не лише двопартійну та двопалатну підтримку України, що їх вибудував Петро Порошенко. Воно знищило взагалі всяку підтримку.

То було в США. Перед тим ми отримали вовчий білет від НАТО. Там перейшли до тактики «широко закритих дверей». Чи точніше: «щільно відчинених». Вступ України до Альянсу більше не розглядається. Тільки співпраця.

Попередньо Зеленському також вдалося закрити для нас ЄС. Але тут ще є час до 14-15 грудня. А 14 грудня путін має оголосити про своє висунення на черговий термін. Єрмак і його Зе готують агресорові подарунок — у ці дні Українське питання мають вилучити із порядку денного щодо початку переговорів про вступ до ЄС. Також пуйла потішить результат зусиль Зеленського щодо втрати Україною фінансової допомоги 50 мільярдів євро на 4 роки. Але це питання ще в підвішеному стані. Хоча... В Єрмака й Зеленського ще цілий тиждень попереду. Справляться.

І я вам скажу, що мене від 2019 року не дивують усі зради цього зеленого правління. Я й так знав, що саме так усе відбудеться. Я шокований усіма цими блюдолизами, які мчать, як ошалілі, доказувати, що наш зєпрізідєнт тут ні при чому, це погані амерікоси, Орбан з пуйлом та інші... Пам'ять виродкам повідшибало, За три дні вже нічого не згадають?!

Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22