Надзвичайна подія на Полтавщині

Позиція
07.12.2023, 15:10

Отруєння десятків дітей ректорами вищих навчальних закладів відбулося на Полтавщині.

6 грудня «Останній Бастіон» повідомляв, що у їдальні «Полтавської політехніки» масово отруїлися студенти.

Голова Полтавської ВА Філіп Пронін повідомив, що в медичні заклади Полтави госпіталізували 27 людей з отруєнням.

Це студенти Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, які харчувалися в їдальні Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка.

Інформацію про отруєння студентів підтвердили в обласній інфекційній лікарні.

У ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області повідомили, що  05.12.2023 року зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції серед студентів першого курсу, які навчаються в Полтавському юридичному інституті НЮУ імені Ярослава Мудрого, які, ймовірно, харчувалися в їдальні Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка.

Попри заяви ВА, Держпродспоживслужби та правоохоронців, у Полтавському юридичному інституті та Полтавській політехніці продовжують спростовувати інформацію про отруєння студентів.

Одразу ж після оприлюднення інформації про масове отруєння студентів, Полтавський юридичний інститут оприлюднив заяву, що станом на 06 грудня 2023 року жоден із його студентів не був госпіталізований з причин імовірного отруєння.

Надзвичайна подія на Полтавщині_1

Інформацію про отруєння студентів також спростував заступник директора Полтавського юридичного інституту Олександр Шевчик.

Фактично ВНЗ відмовився від своїх студентів, які при потраплянні до лікарняних закладів вказали, що навчаються на 1 курсі Полтавського юридичного інституту.

Згодом подібну заяву оприлюднила пресслужба «Полтавської Політехніки».

Надзвичайна подія на Полтавщині_3

Очільник Полтавської ВА повідомив, що студенти, які отруїлися, перебувають у медичних закладах у стані середньої важкості. Їм надають допомогу медпрацівники.

За словами постраждалих, усі вони харчувалися в закладі громадського харчування «Студентське кафе», яке розташоване на території «Полтавської політехніки». Про це вони повідомили співробітникам поліції.

Держпродспоживслужба і Центр контролю та профілактики хвороб продовжують епідеміологічне розслідування спалаху гострої кишкової інфекції. Їхні фахівці разом зі слідчими поліції відібрали зразки харчових продуктів, питної води та змиви з контактних поверхонь у зазначеному закладі харчування.

Результати експертизи будуть готові за кілька днів. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 КК України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Вранці 7 грудня Філіп Пронін повідомив, що студенти продовжують перебувати на стаціонарному лікуванні. У більшості стан покращився, але у чотирьох ще тримається підвищена температура. Усі постраждалі отримують необхідну допомогу.

Прикметно, що замість того, щоб мчати до медичних установ, куди були госпіталізовані студенти з отруєннями, очільники Володимир Онищенко (ректор «Полтавської політехніки») та Ігор Криницький (директор Полтавського юридичного інституту), чимдуж помчали до місцевих видань, щоб ті опублікували спростування інформації про отруєння студентів.

Надзвичайна подія на Полтавщині_5Надзвичайна подія на Полтавщині_6Надзвичайна подія на Полтавщині_7Надзвичайна подія на Полтавщині_8

Онищенко і Криницький замість допомоги з лікуванням отруєних студентів, бігають до слідчих поліції та прокуратури і намагаються зам'яти справу з масовим отруєнням та уникнути відповідальності.

Ігор Криницький
Ігор Криницький
Володимир Онищенко
Володимир Онищенко

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Онищенку не звикати уникати відповідальності за вчинені ним злочини.

Не зважаючи на свою антиукраїнську позицію, тотальну корупцію в університеті та численні скандали, Володимир Онищенко продовжує керувати «Полтавською політехнікою імені Юрія Кондратюка».

Українофоб Онищенко прихистив у «Полтавській політехніці» колишніх та діючих правохоронців: Андрія Замахіна, Олександра Єрмака, Олександра Штепу, Анатолія Столітнього та Владислава Грімова, які забезпечують прикриття його корупційних та злочинних схем.

Замість забезпечення належних санітарних умов у студентському кафе «Полтавської політехніки», Онищенко продовжує грабувати університет та витрачати університетські кошти на утримання власних автомобілів Lexus RX 350, Mercedes-Benz ML 500, Toyota Camry, Audi A6 Quattro.

Як повідомляли місцеві полтавські блогери, нещодавно Онищенко оновив свій автопарк, тепер він пересувається містом на BMW X7 за 5 мільйонів гривень.

Надзвичайна подія на Полтавщині_13

А Ігор Криницький своєю поведінкою продемонстрував, що для нього студенти є засобом для власного збагачення, і він готовий швидко від них відмовитися, якщо вони становлять загрозу для його «репутації».

Впевнений, що «журналісти» непродажних ЗМД сім разів перевірили інформацію ректорів, перш ніж спростовувати слова голови Полтавської ВА Філіпа Проніна.

Але, наведені лінки спростувань вчергове приводять до впевненості в тому, що таких «ректорів» треба гнати від дітей мітлою.

Оптимізму придає той факт, що на сьогоднішній день Філіп Пронін поки що є незрозумілим виключенням з владної корупційної  системи, яка здолала Україну і більшу частину населення.

Але, можливо, саме з таких голів ВА і розпочнеться епоха довіри до суспільних інститутів влади.

А поки ми продовжуємо спостерігати і вивчати поведінку прости господи ректорів, які, як вужі на сковорідці, будь-що намагаються врятувати свою дупу.

Варто відзначити, що, якщо повірити продажним журналістам з жовтих ЗМД, і повірити спростуванням, ними опублікованими, то тоді виникає цілком закономірне питання — що приховує ректор Полтавської політехніки Онищенко, 06.12.2023 року не допускаючи до перевірки в «Студентському кафе», разом зі своїми адвокатами та продажними мусорами-партнерами ліквідованого киви, фахівців Держспоживслужби в Полтавській області?

Далі буде

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Полтава
Паводок уже підтопив село Сем'янівка на північній околиці обласного центру. Для ліквідації проблеми слід створити систему водовідведення.
08 лютого, 21:34
Війна
З метою забезпечення безпеки польського повітряного простору було піднято в повітря дві пари винищувачів F-16.
02 січня, 10:11
Позиція
Факт отруєння Онищенком студентів Полтавського юридичного інституту підтвердили в обласному центрі профілактики хвороб.
22.12.2023, 09:36