Нафтогаз підвищив майже на 50% річну ціну за газ для населення

ЕКОНОМІКА
09 серпня, 11:50
Нафтогаз підвищив майже на 50% річну ціну за газ для населення

"Нафтогаз" визначив річну ціну за газ для населення на рівні 4,73 гривень за кубометр з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки).

Це на 46% вище, ніж місячна ціна на серпень 2020 року (3,24 гривні за кубометр).

Про це повідомляє Finance.ua.

Згідно з повідомленням постачальника, підключення тарифу буде доступно в особистому кабінеті після 15 серпня.

ГК “Нафтогаз України” встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів в серпні 2020 року на рівні 3,24 грн/куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки).

У порівнянні з липнем ціна газу зросла на 270 гривень (на 9%).

У середині серпня 2020 року ГК Нафтогаз України запропонує тариф «Річний» з фіксованою ціною на рівні 4,73 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості доставки (розподілу), - повідомляє компанія

Нагадаємо, постанова уряду про покладання на “Нафтогаз” спеціальних зобов’язань на ринку газу (ПСО) припинила діяти з 1 серпня 2020 року.

Це означає, що в Україні почав працювати ринок газу для населення і українці самі можуть вільно міняти газового постачальника.

Газові постачальники тепер самі вправі вирішувати, за скільки продавати газ споживачу. Водночас “Нафтогаз” пропонує газопостачальним компаніям сформувати необхідний ресурс природного газу для постачання населенню. Компанія пропонує укласти річний контракт на поставку газу з щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до кінця місяця поставки. Ціна за річними контрактами буде визначатися виходячи з котирувань міжнародних газових хабів, поточного ринкового спреду, а також умов оплати.

Отже, влада України продовжує знущатися з  мільйонів громадян. Окрім карантину, котрий позбавив роботи більш ніж два мільйони українців, представники ЗеКоманди, вирішили добити власних громадян підвищенням цін на побутовий газ для населення.

Коболєв, мабуть, рахує людей за баранів, котрі не можуть оцінити ситуацію та побачити, що влада відкрито грабує Українців.

Легко помітити, що ціни на газ на Європейських газових хабах не мають тенденції до такого різкого зростання ціни і зараз котируються в рамках 40 Євро за 1000 куб. м. Крім того, газосховища України заповнені раніше закупленим газом. 

Отже, всі ці дії Нафтогазу та ЗеКоманди, спрямовані на пограбування власних громадян та затягування їх до боргової ями. 

Результати такої діяльності влади будуть помітні після відкриття ринку землі, коли люди будуть змушені продавати свої земельні наділи за безцінь, щоб розрахуватися з боргами.

Читайте також:
“Нафтогаз” підвищив ціни на газ для населення
05 серпня, 15:55
Міністерство планує взяти 300 млн євро в кредит, щоб погасити частину боргу за "зеленим" тарифом
02 серпня, 13:05
Найбільше за комунальні платежі сплачують жителі Дніпра і Кропивницького.
24 лютого, 16:01
Експортовано 7,9 млн тонн пшениці, 2,77 млн тонн ячменю і 0,62 млн тонн кукурудзи.
вчора, 15:40
Тільки за офіційними даними в країні 1,7 мільйона безробітних українців.
24 вересня, 19:09
Народний обранець переконаний, що високі ціни сприятимуть енергетичній незалежності країни.
16 вересня, 12:48